הוכרז: EMUI 10 – ממשק מערכת עדכני מבית Huawei עם עיצוב חדש וביצועים מהירים

| יום ראשון, 11 באוגוסט 2019, 09:30 | מערכות הפעלה, סלולר

במסגרת כנס המפתחים שעורכת Huawei מה-9 באוגוסט עד ה-11 באוגוסט, הציגה החברה את ממשק המשתמש החדש EMUI 10 אשר ירוץ על מכשיריה הבאים של החברה. הממשק המוזכר מציע שיפורים עיצוביים, ביצוע פעולות מהיר יותר ומגוון פיצ'רים חדשים כשהוא מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 של גוגל.

בגזרת הביצועים, וואווי משלבת כעת את מערכת הקבצים EROFS (ר"ת Extendable Read-Only File System) עליה שמענו בחודש יוני האחרון, זו מציעה שיפורים משמעותיים במהירות הפעולה ובקריאת הנתונים תוך שמירה על חיסכון מירבי בנפח האחסון. בנוסף לכך, נמצא כאן את שילובה של טכנולוגיית ה-GPU Turbo 3.0 אשר מיועדת לשיפור הביצועים בזמן משחק ועוד.

חלקת העיצוב מכירה לנו את המצב הכהה (Dark Mode) הנפרס כעת על המערכת כולה ולא רק על תפריטי המערכת כפי שהיה עד כה, כך שגם אפליקציות צד שלישי יקבלו עיצוב כהה לאחר הפעלת המצב החדש. בזמן שהמכשיר כבוי, תוכלו להציג עיצובים שונים על גבי מסך ה-Always on Display, זאת לעומת תצוגה השעון המובנית שהייתה ניתנת להצגה עד היום. עוד מבחינת העיצוב נגלה אייקונים מעוגלים יותר, אנימציות מעבר חדשות ופריטים נוספים.

פיצ'ר חדש ונוח במיוחד אותו וואווי מציגה לנו עם ממשק המשתמש העדכני זוכה לשם Multi-Screen Collaboration, וזה מאפשר לשקף את מסך הטלפון על המחשב בקלות ובנוחות תוך הצעת מגוון אפשרויות לשליטה והעברת קבצים במהירות. עם הממשק החדש וואווי מציעה תמיכה ביותר מ-120 רכבים במסגרת פיצ'ר הנקרא HiCar, כשזה מתיר לנו את האפשרות לחבר בין הסמארטפון לרכב ולשלוט באמצעות המערכת החכמה על מגוון פעולות שונות בסמארטפון וברכב.

את ממשק ה-EMUI 10 אנחנו צפויים לראות על סדרת ה-Huawei P30 החל מה-8 בספטמבר, כשסדרת ה-Mate 30 תגיע גם היא עם ממשק המשתמש העדכני ומכשירים נוספים שיעודכנו בהמשך.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות