WhatsApp Fingerprint Lock

WhatsApp Fingerprint Lock

משתמשי WhatsApp באנדרואיד יוכלו לנעול את האפליקציה עם טביעת אצבע

שלושה חודשים לאחר שהטמיעה את הפיצ’ר עבור משתמשי iOS, אפליקציית המסרים הפופולרית אשר נמצאת בבעלות פייסבוק מוסיפה את האפשרות לנעילה באמצעות טביעת אצבע גם למכשירי אנדרואיד. בשלב זה הנעילה באמצעות טביעת אצבע שמורה רק למשתמשי הבטא של אפליקציית האנדרואיד, אך ההשתפות בתוכנית הבטא פתוחה לכולם בלחיצה כאן ולאחר הכנסת פרטיכם.

לאחר ההתקנה של הגרסה החדשה, יופיעו זוג מאפיינים חדשים המסתתרים בממשק ההגדרות. הראשון מביניהם יהיה הכיתוב “WhatsApp מבית פייסבוק” שהגיע אלינו זמן קצר לאחר שדיווחנו על התוספת בתחילת החודש, והאפשרות לפתיחת האפליקציה ונעילתה באמצעות טביעת אצבע. אל האפשרות הזו ניתן לגשת דרך מעבר לממשק ההגדרות באמצעות לחיצה על 3 הנקודות שבצד שמאל למעלה, לחיצה על “חשבון” > “פרטיות” ומעבר אל “נעילת טביעת אצבע”.

WhatsApp Fingerprint Lock

WhatsApp Fingerprint Lock

בכניסה אל התפריט שיופיע לאחר הלחיצה יש להפעיל את הפיצ’ר החדש, לאשר באמצעות טביעת האצבע שלנו ולבחור האם ברצוננו לנעול את האפליקציה מיד ביציאה, אחרי דקה אחת או אחרי 30 דקות. אפשרות נוספת המופיעה באותו החלון היא השאלה האם להציג תוכן בהתראות, כך שאם תכבו אותה, ההודעות אשר יישלחו אליכם לא יוצגו כולן בתור התראות אלא רק לאחר פתיחת האפליקציה.

מספרה של הגרסה המדוברת הוא 2.19.3, ובמידה ולפני עדכון זה עוד לקחתם חלק מתוכנית הבטא של האפליקציה, עליכם כעת רק לגשת אל חנות ה-Google Play ולעדכן אותה באופן רגיל. במידה והאפשרות לנעילה באמצעות טביעת אצבע אינה מופיעה לאחר העדכון ובמקום שצוין לעיל, יש לגבות את כל המידע והתוכן שעל האפליקציה ב-Google Drive, להסירה ולהתקינה מחדש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות