הגרסה המחודשת של Age of Empires 2 תגיע בנובמבר

הגרסה החדשה של המשחק הוותיק והאהוב, Age of Empires 2, תגיע ב-14 בנובמבר. כפי שכבר היה ידוע לנו, הגרסה המעודכנת תכלול מקצה שיפורים עבור השחקן המודרני לצד תכנים חדשים, כמו שלושה קמפיינים חדשים לשחק בהם. המשחק זמין כבר לרכישה מראש ב-Steam, במחיר של 75 שקלים חדשים, בדומה למשחק הקודם בסדרה. גם הפעם ניתן להירשם לסבב הבדיקות של המשחק באתר הרשמי.

עוד נחשף כי הגרסה המעודכנת של המשחק הקודם, Age of Empires (הראשון) בגרסת Definitive Edition, הגיעה ל-Steam. המשחק יצא בשנה שעברה רק ל-Windows Store, אולם כעת הגיע גם לחנות של Valve, והוא מאפשר לשחקנים ב-Windows Store וב-Steam לשחק אלו עם אלו.

Age of Empires 2 חוגג השנה עשרים שנים ליציאתו המקורית בשנת 1999. אם לא הכרתם את המשחק, מדובר בכותר אסטרטגיה קלאסי בזמן אמת, המציע לנו לפתח אימפריה משלנו (ולהילחם בשכנינו), להתקדם עם טכנולוגיות שונות ולכבוש אויבים. כמו המשחק הקודם, גם Age of Empires 2: Definitive Edition אמור לתמוך ברזולוציות גבוהות שיגיעו עד 4K, להציע פס-קול באיכות גבוהה יותר, תמיכה במסך רחב ושיפורים נוספים.

ההכרזה התבצעה במהלך כנס Gamescom שבגרמניה. לצד החדשות על Age of Empires הראשון והשני, ממשיכה העבודה גם על המשחק הבא בסדרה, Age of Empires 4, שמפותח בסטודיו Relic. בעוד שהפרטים אודות הכותר עדיין מעורפלים, מיקרוסופט, המפיצה את המשחק, מבטיחה כי הפיתוח מתקדם כמתוכנן.

מקורות
Age of Empires
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות