סוני קונה את Insomniac Games, הסטודיו שפיתח את “ספיידרמן”

| יום חמישי, 22 באוגוסט 2019, 11:11 | משחקים

סטודיו המשחקים המוכר Insomniac Games נרכש על ידי חברת סוני. הסטודיו צפוי להצטרף לשלל האולפנים המפתחים משחקים בלעדית עבור ה-PlayStation, במסגרת SIE Worldwide Studios. מדובר בסטודיו ה-14 שיצטרף למפעל התוכן של סוני, שכנראה הולך לעבוד בקצב מוגבר לקראת השקת הקונסולה הבאה של החברה, ה-PlayStation 5 שנמצאת כעת בפיתוח.

Insomniac Games הוקם כסטודיו עצמאי ב-1994. כבר בשנות ה-90 החל הסטודיו לעבוד בצמוד לחברת סוני על משחקי פלייסטיישן מוכרים, כמו Spyro. לאורך השנים הסטודיו עבד על משחקים בלעדיים של סוני כמו סדרת Resistance ו-Ratchet & Clank. המשחק האחרון של הסטודיו, Spider-Man עבור ה-PlayStation 4, היה המשחק המצליח ביותר של החברה עד היום עם למעלה מ-13 מיליון עותקים שנמכרו.

העסקה עדיין נתונה לאישור הרגולטור, אך סוני ו-Insomniac כבר מרעיפות שבחים זו על זו: “ההצטרפות ל-Worldwide Studios תיתן ל-Insomniac הזדמנויות אפילו יותר טובות להשיג את החזון של הסטודיו שלנו – יצירת השפעה חיובית ומתמשכת על חייהם של אנשים”, אמר טד פרייס (Ted Price), המנכ”ל של Insomniac והמייסד של החברה. “נהננו מיחסים מיוחדים עם PlayStation עוד מאז הקמת הסטודיו שלנו”.

“אין שניה למורשת של Insomniac Games, של היכולת לספר שיפור וליצור משחקיות ברמה הגבוהה ביותר”, אמר שון ליידן (Shawn Layden), מנהל SIE Worldwide Studios. “סיפוח Insomniac Games ל-SIE WWS מדגישה שוב את המחויבות שלנו לפתח חוויות גיימינג ברמה הגבוהה ביותר, אותן אפשר למצוא אך ורק על ה-PlayStation”.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות