טלוויזיית Redmi TV 70 (מקור שיאומי)

הוכרזה: Redmi TV 70 – טלוויזית 4K בגודל 70 אינץ' בפחות מ-2,000 שקלים

חברת שיאומי (Xiaomi) הכריזה על דגם הטלוויזיה הראשון של החברה תחת מותג המשנה רדמי, ה-Redmi TV 70, טלוויזית 4K חכמה בגודל 70 אינץ' שתופעל על ידי מערכת ההפעלה היחודית של שיאומי, ה-PatchWall, ותגיע במחיר מצחיק שמסתכם בפחות מ-2,000 שקלים.

שיאומי חשפה את דגם הטלוויזיה החדש כחלק מאירוע ההכרזה על מכשירי ה-Redmi Note 8, כשהיא מייעדת את הטלוויזיה להיות חלופה זולה יותר למשתמשים לעומת דגמי ה-Mi Tv הרגילים, בדומה לסדרת מכשירי הסלולר של Redmi. הטלוויזיה תגיע עם שלט Bluetooth חכם ומיקרופון שיאפשר הפעלה קולית של הטלוויזיה עם העוזרת הקולית XiaoAI של שיאומי.

בעוד ההכרזה לא חשפה פרטים רבים על הדגם החדש, הטלוויזיה תגיע מעבד Amlogic מהדור השישי מדגם לא ידוע יחד עם זיכרון של 2GB ואחסון בנפח 16GB ותציע תמיכה ב-WiFi בתדרי 2.4Ghz ו-5Ghz לחיבור אינטרנט יציב שמשמש את מערכת ההפעלה היעודית של שיאומי לדגמי הטלוויזיה שלה, ה-PatchWall.

טלוויזיית Redmi TV 70 (מקור שיאומי)

טלוויזיית ה-Redmi TV 70 תהיה זמינה למכירה בסין החל מה-10 בספטמבר במחיר של 3799 יואן (כ~1874 ש"ח).

שיאומי היא שחקנית וותיקה בתחום הטלוויזיות החכמות, אך עם ההכרזה של וואווי על דגם ה-Honor Vision והכניסה הצפויה של OnePlus לתחום עם ה-OnePlus TV התחרות צפויה להתגבר, מה שמחייב את החברה לתת מענה הולם לטווח המחירים הנמוכים.

מקורות
mi
engadget
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות