הדלפה: Sony Xperia 2 נחשף בתמונות הכרזה ימים לפני הכרזתו

Sony Xperia 2 (תמונה: Winfuture) Sony Xperia 2 (תמונה: Winfuture)

לאחר שראינו אותו לראשונה לפני כחודשיים בתמונות הדמיה שהציגו את עיצובו, המכשיר הבא של סוני דולף לרשת פעם נוספת ומציג עיצוב זהה לזה שנחשף לפני כחודשיים, יחד עם נגיעות ממה שאמור להתברר כמפרטו הסופי. על פי תמונות ההכרזה, ה-Xperia 2, או שמא ייקרא Xperia 1s, יגיע עם מסך קטן יותר תוך שמירה על יחס הגובה והרוחב הקולנועי.

בחזיתו של המכשיר נגלה מסך בגודל 6.1 אינץ’ לעומת 6.5 אינץ’ בדגם ה-Xperia 1, כך שסוני מעוניינת לצמצם מידות באופן מורגש. כאשר נשווה בין המידות של זוג המכשירים נוכל לראות הבדל ניכר בין 158 מ”מ לאורכו ו-68.3 מ”מ לרוחבו בדגם העדכני, כשמנגד 167 מ”מ לאורכו ו-72 מ”מ לרוחבו בדגם הנוכחי. העובי של המכשירים אינו חלק מהמשתנים, כשזה עומד על 8.2 מ”מ בדגם הנוכחי וצפוי לעלות ל-8.3 מ”מ בדגם המודלף.

תמונות ההכרזה שהודלפו מציגות את המכשיר בצבעים שחור, אדום וכחול, בשעה שבחלקו התחתון מתמקמות זוג אנטנות, מיקרופון, גריל לרמקול ומחבר טעינה מסוג USB Type-C. המסגרת העליונה נקייה כמעט לחלוטין, כשזו מכילה רק מיקרופון נוסף. גבו של המכשיר מגיע עם מערך צילום משולש, בדומה לדגם ה-Xperia 1, בזמן שהשמועות מספרות על שילוב של 3 חיישני 12 מגה פיקסל המציעים צילום בזווית רגילה, זווית רחבה וזום אופטי.

מעל מערך הצילום נוכל לראות את מבזק ה-LED וחיישן נוסף, כשלצידם מתיישב שבב ה-NFC שזכה ללוגו משלו על מנת להדגיש היכן הוא נמצא. את הטלפון צפויה להריץ מערכת השבבים Snapdragon 855, יחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון, כאשר השמועות ברשת חלוקות בדעתן בנוגע לרזולוציית המסך. חלק מהשמועות מספרות על שילוב של פאנל ברזולוציית +Full HD, כאשר חלקן האחר מדבר על מסך ברזולוציית 5K.

את כל השמועות נוכל לאשר בעוד מספר ימים, במסגרת האירוע שתערוך החברה בתערוכת IFA.

השוואת מפרטים