דיווח: סמסונג תחשוף סמארטפון מתקפל חדש במחיר נמוך יותר ב-2020

לוגו סמסונג מתקפל (תמונה: Samsung Mobile) תמונה: Samsung Mobile

השקתו של מכשיר הטלפון המתקפל הראשון מבית סמסונג, ה-Galaxy Fold, צפויה להתקיים מאוחר יותר החודש, ב-27.9, אך כבר כעת מתכננת החברה סמארטפון מתקפל נוסף, אשר יגיע בעיצוב חדש עם מבנה נוח יותר לשימוש ובמחיר תחרותי יותר.

על פי הדיווח של בלומברג, הטלפון המתקפל החדש של סמסונג יגיע במבנה מרובע שייפתח וייסגר בדרך הדומה לזו של מכשירי ה-Flip Phones הוותיקים. הוא יגיע עם מסך בגודל 6.7 אינץ’ (לעומת 7.3 אינץ’ בדגם הנוכחי) עם חור בראש התצוגה בו תשולב מצלמת הסלפי, כאשר את מערך הצילום הראשי הכפול ניתן יהיה למצוא בצידו החיצוני כשהמכשיר פתוח ובחלק הקדמי, מול פני המשתמש, כאשר המכשיר מקופל.

המכשיר יתקפל לגודל קטן יותר לשם אחסון נוח בכיס, כשהשינוי בגודלו ככל הנראה מגיע מתוך רצונה של החברה לפנות לדרישות הצרכנים בשוק, אשר מחפשים מכשיר נוח לנשיאה ולשימוש. דגם ה-Fold הנוכחי מציע ממשק מותאם בשל המסך המרובע אותו הוא מציג כאשר הוא פתוח ועל כן היה על סמסונג לבצע התאמות מיוחדות לשם הצגת אפליקציות על כל שטחי המסכים במצב זה. עם הדגם החדש, צפויות האפליקציות בחנות Google Play לרוץ כפי שהן על גבי מסך הסמארטפון כשהוא פתוח, בדומה לכלל הסמארטפונים הקיימים כיום בשוק.

עד כה לא הגיעו הטלפונים המתקפלים לשוק, כאשר גם בסמסונג וגם בוואווי החליטו לדחות את השקת המכשירים על מנת שיוכלו לבצע בהם את התיקונים הדרושים. בסמסונג כבר היו מוכנים להוציא את המכשיר אל השוק בחודש אפריל, אולם תקלות עליהן דיווחו סוקרים שקיבלו יחידות מוקדמות של ה-Galaxy Fold הובילו לדחייה ארוכה למדי עד מועד ההשקה המשוער, שצפוי להגיע בסוף החודש הנוכחי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים