הוכרזו: עכבר Logitech MX Master 3 בעיצוב מעודכן ומקלדת MX Keys

עכבר MX Master 3 (תמונה: Logitech)

במסגרת כנס האלקטרוניקה הצרכנית IFA 2019 שנפתח השבוע בברלין הכריזה היום (ד’, 4.9) חברת לוג’יטק על עדכונים לשניים מהמוצרים המובילים שלה בתחום העכברים והמקלדות, עם עכבר ה-Logitech MX 3 ומקלדת ה-Logitech MX Keys, שתוכננו במטרה להפוך את סביבת העבודה של המשתמשים למתקדמת יותר מאי פעם, יחד או לחוד.

Logitech MX Master 3

עכבר ה- MX Master 3 מגיע כשנתיים לאחר שהוצג ה-MX Master 2S ומציע גלילה מהירה ומדויקת במיוחד, הודות לגלגלת MagSpeed חדשה המאפשרת מעבר שקט ונוח בין אלפי שורות בשנייה. כמו קודמו, גם העכבר החדש תומך ב-Flow, תוכנה המאפשרת שליטה מלאה על עד 3 מחשבים ומסוגלת לעשות זאת ברמה של העתקת מידע ממחשב אחד למשנהו.

העכבר האלחוטי המעודכן זוכה לעיצוב חדש וצפוי להתאים לעבודה נוחה וממושכת, תוך המשך תמיכה מקסימאלית בכף היד ובפרק כף היד עבורה מוכרת סדרת העכברים. כעת תוכלו למצוא את מחוון הסוללה לצד הגלגלת הצידית, אם כי המחוון החדש כבר לא מציע את הצגת רמת הסוללה בעזרת שלוש נוריות ומסתפק בנורית בודדת. הצבת מחוון הסוללה לצד הגלגלת הצידית, המאפשרת תנועה מימין לשמאל (ולהיפך), גרמה ל-Logitech להזיז גם את כפתורי הדפדוף לשם חזרה לאחור ומעבר קדימה.

ה-MX Master 3 מציע מגוון אפשרויות התאמה אישית, הניתנות לתכנות באמצעות יישום Logitech Options ועם רמת דיוק גבוהה במיוחד של 4,000DPI המוצעת הודות לחיישן ה-Darkfield התומך בתנועת העכבר על משטחים שונים, דוגמת שולחן זכוכית. בנוסף, מציינת Logitech כי הדגם החדש של העכבר יגיע עם חיי סוללה ארוכים במיוחד, עד 70 ימי שימוש רצופים ועם תמיכה בטכנולוגיית טעינה מהירה שתאפשר יום עבודה שלם עם העכבר לאחר 3 דקות טעינה בלבד.

Logitech MX Keys

מקלדת ה-MX Keys של Logitech היא הראשונה בסדרת ה-MX של החברה שעוצבה כדי לספק את חווית ההקלדה הטובה ביותר שקיימת בקטגוריה. ה-MX Keys מתאימה לכל סביבות העבודה, כך שתוכלו להשתמש בה על גבי מחשבים מבוססי Windows 10 של מיקרוסופט, מחשבי MacOS של אפל וגם על גבי מחשבים מבוססי מערכת ההפעלה Linux.

MX Keys (תמונה: Logitech)
MX Keys (תמונה: Logitech)

כמו עכבר ה-MX Master החדש ומוצריה האחרים של החברה, המקלדת החדשה בסדרת ה-MX תומכת ב-Logitech Flow לעבודה נוחה בסביבה מרובת מסכים וחיבור למספר מחשבים, מחשבי לוח ומכשירי טלפון חכמים במקביל. המקלדת האלחוטית החדשה מצוידת בתאורה חכמה המאפשרת זיהוי אוטומטי של התאורה בסביבת העבודה ומתאימה עצמה באופן אופטימלי, זאת לצד מצב חסכון סוללה מובנה, אשר ישאיר את תאורת המקלדת כבויה כאשר היא אינה בשימוש. בנוסף, מציע דגם ה- Logitech MX Keys החדש נוחות מוגברת עם משענת נשלפת וגמישה לפרק כף היד.

מקלדת ה-Logitech MX Keys ועכבר ה-MX Master 3 יהיו זמינים לרכישה בישראל במהלך החודש הקרוב. בשלב זה לא נמסרו המחירים של המוצרים בארץ.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים