הוכרז: Sonos Move – רמקול חכם ונייד

חברת האודיו Sonos הכריזה על הרמקול החכם והאלחוטי הראשון שלה, ה-Sonos Move, שיאפשר שימוש מחוץ לבית על ידי הוספת סוללה פנימית לרמקול ותוספת תמיכה בהזרמת מוזיקה דרך חיבור ה-Bluetooth. בנוסף לרמקול ה-Move, החברה הציגה גם את רמקול ה-Sonos One SL החכם ומתאם האודיו האלחוטי Sonos Port המאפשר הזרמת מוזיקה להתקני אודיו רגילים.

רמקול ה-Sonos Move החדש הוא למעשה רמקול ה-Sonos S17 שקיומו הודלף בחודש אוגוסט האחרון, כאשר הוא הופך להיות הרמקול החכם האלחוטי הנייד הראשון של Sonos אשר משלב לראשונה בעבור החברה אפשרות להזרמת מוזיקה דרך חיבור ה-Bluetooth, בניגוד לדגמים קודמים שהשתמשו בחיבור WiFi אלחוטי או חיבור רשת חוטי בלבד.

הרמקול החדש מגיע עם תמיכה בעוזרות הקוליות Amazon Alexa ו-Google Assistant ותומך בנוסף בטכנולוגיית הזרמת האודיו AirPlay 2. הרמקול ישלב עמידות במים ואבק בתקן IP56 לשימוש מחוץ לבית, כאשר הסוללה המובנית שלו תאפשר שימוש של עד 10 שעות ניגון מוזיקה רציפה בטעינה בודדת.

רמקול חכם Sonos Move (מקור Sonos)

בנוסף לרמקול ה-Sonos Move החברה השיקה גם את רמקול ה-Sonos One SL, גרסה חדשה לרמקול ה-Sonos One שתחליף את רמקול ה-Play:1, כשמדובר למעשה ברמקול שנועד להזרמת מוזיקה דרך הרשת שמגיע ללא תמיכה בעוזרות קוליות כלל וללא מיקרופונים.

יחד עם שני הרמקולים החדשים, החברה הציגה גם את ה-Sonos Portמתאם אודיו אלחוטי שיורש את מקומו של ה-Connect המקורי של Sonos ונועד לחבר ולהזרים מוזיקה לכל מערכת סטריאו או רסיבר ולספק סאונד נקי ועשיר במיוחד, כשהוא מיועד בעיקר כהתקן לשוק המקצועי והגבוה.

רמקול ה-Sonos Move יהיה זמין למכירה החל מה-24 בספטמבר במחיר של 399 אירו בעוד שרמקול ה-Sonos One SL ומתאם ה-Sonos Port יהיו זמינים החל מה-12 בספטמבר במחיר של 199 אירו ו-449 אירו, בהתאמה.

השם של רמקול ה-Sonos Move מסביר למעשה את הרעיון העיקרי מאחוריו – הוספת האפשרות לזוז (Move) עם הרמקול החכם מחוץ לבית בו הוא היה נמצא עד היום. בעוד שלא מדובר על רמקול חכם זול במיוחד, הוא מהווה למעשה צעד ראשון של מעבר הרמקולים החכמים מחוץ לבית.

השוואת מפרטים