הדלפה: סדרת Google Pixel 4 תגיע עם אפשרות לזום עד פי 8

כחודש בלבד לאחר שנחשפנו אל מפרטם המלא של דגמי ה-Google Pixel 4 וה-Google Pixel 4 XL, הדלפה נוספת מגיעה אלינו ומספרת כי הסדרה תציע גם מצבי צילום משופרים הכוללים שיפור למצב הלילה המוכר של החברה ומצב חדש הנקרא Motion Mode. בין היתר, המכשירים גם נחשפו בתמונות חיות המציגות אותם פועלים ובזוג סרטונים נוספים.

בתחילה, מצב הלילה (Night Sight) יקבל שיפור לביצועיו כך שיהיה מהיר יותר ויעיל יותר בתנאי תאורה קשים, זאת בנוסף לכך שגוגל צפויה להוסיף כחלק נפרד או כחלק מהמצב עצמו אפשרות לצילום כוכבים תחת השם Starry Sky. מצב שכזה כבר ראינו במכשירים אחרים כדוגמת אלו של וואווי, אך איננו יודעים לאן גוגל תבחר לקחת את הרעיון.

המצב השני שנחשף ייקרא Motion Mode ואמור לעזור לנו לצלם תמונות של אובייקטים הנעים במהירות, כמו מכוניות, זאת בשעה שהמכשיר ידאג לטשטש באופן תוכנתי את הרקע. בגזרה הטכנית, המכשירים יגיעו עם חיישן ראשי ברזולוציית 12 מגה פיקסל, וחיישן 16 מגה פיקסל לזום אופטי.

בשלב זה לא נוכל לדעת מה יהיה בדיוק הזום האופטי המתאפשר מעדשת ה-16 מגה פיקסל, אך כן נוכל לומר שגוגל תיקח את הזום אופטי רחוק אף יותר באמצעות מצב ה-Super Res Zoom שיאפשר לזום להגיע עד פי 8. במצב המוזכר גוגל משתמשת ברגעים אלו על מנת לחקות זום אופטי במכשירים אחרים, אך נתקלת באתגרים קשים במיוחד בדרך להתגבר על יתרונות האופטיקה שחסרים במכשיריה.

בצד המפרט, משתמש אנונימי חשף כי המכשירים יגיעו בפעם הראשונה עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, צעד ממנו החברה נמנעה בדגמי ה-Pixel 2 וה-Pixel 3. בתמונות ובסרטונים החיים של המכשירים נוכל לראות בדיוק את אותם המכשירים שהוצגו לנו לפני חודשים דרך הדמיות, כשאלו מאשרים פעם נוספת את קיומו של מערך צילום כפול במודול גדול במיוחד, ואת העיצוב החזיתי של המכשירים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות