צילום: Rare

המשחק Sea of Thieves מקבל חנות וחיות מחמד בעדכון חדש

| יום שני, 16 בספטמבר 2019, 12:33 | משחקים
תגיות: Rare, Sea of Thieves

עד כה, כל העדכונים עבור Sea of Thieves היו תוספות תוכן חינמיות – אך נראה כי הדבר עומד להשתנות. משחק ההרפתקאות המקוון מקבל כעת חנות פריטים חדשה, אותם ניתן לרכוש במודל המיקרו-תשלומים, כאשר תוכלו לקנות את מטבע המשחק בכסף אמיתי – למשל, דולר וחצי עבור 100 מטבעות, 35 דולרים עבור 4,050 מטבעות.

החנות, שזכתה לשם “Pirate Emporium”, היא רק חלק אחד ממקצה תוספות שהגיעו כעת למשחק עם עדכון גדול. העדכון כולל גם את הופעתן של חיות המחמד במשחק, אותן ניתן כמובן לרכוש בחנות. מעבר לחיות מחמד תוכלו לרכוש את כל מה שציפיתם למצוא בחנות כזו: תנועות חדשות עבור הדמות שלכם, בגדים ופריטים קוסמטים לספינה.

חיות המחמד המצחיקות והחמודות, כמו הקוף והתוכי, אינן רק קישוט ותוכלו גם לשחק איתן, להאכיל אותן, ונראה כי ניתן גם לירות אותן מתותחים (לא בטוח כמה חיות המחמד מרוצות מהעניין). כנראה שתגלו גם כי חיית המחמד שלכם לא מוכנה לאכול כל דבר, ואם תנסו לתת לה מזון שלא מתאים לה, היא פשוט תקיא על הסיפון שלכם. מצד שני, אם תיתנו לה מזון מתאים, חיית המחמד שלכם תהיה מרוצה מאוד ותרקוד.

Sea of Thieves הוא משחק הרפתקאות אותו סקרנו כבר ב-Gadgety בסמוך להשקתו. המשחק מאפשר לנו לשוט בימים, לחפש אוצרות, להלחם בשלדים וכמובן בפיראטים אחרים. היזהרו מהכרישים במים, שדרגו את הספינה שלכם ונסו למצוא כמה שיותר שלל – אך שימו לב ששחקנים אחרים יכולים לנסות לשדוד אתכם גם כן. המשחק שם דגש על עבודת צוות בניווט הספינה, בקרבות ובבחירת המשימות שלכם.

מקורות
Gamasutra
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות