סדרת ה-OnePlus 7T תיחשף באופן רשמי ב-26 בספטמבר

OnePlus 7T Teaser (תמונה: OnePlus/Twitter)

רק לפני מספר ימים נחשפנו לראשונה למפרט המלא של סדרת ה-OnePlus 7T, וכבר כעת מגלה לנו החברה מתי היא תחשוף באופן מלא ורשמי את שלושת המכשירים בסדרה. את העיצוב המלא של השלישייה כבר ראינו בחודשים הקודמים כך שלא נהיה מופתעים כל כך כשאלו ייחשפו במלואם, אך עדיין איננו יודעים מה יהיו כל הפיצ'רים איתם הסדרה תגיע.

את אירוע ההכרזה תקיים החברה ב-26 בספטמבר בשעה 10:30 (ET) ובשעה 17:00 לפי שעון ישראל, כשההשקה תתרחש קודם כל בהודו ובדרום אמריקה (דרך אתר החברה) וב-10 באוקטובר בבריטניה. החברה לא סיפקה תאריך להשקה עולמית, כך שאיננו יודעים מתי הדבר יתרחש ובשלב זה רק ניתן לשער שההשקה העולמית תתקיים זמן קצר לאחר ה-10 באוקטובר.

בין המוצרים שתציג וואן פלוס במסגרת האירוע נפגוש את סדרת ה-OnePlus 7T, ואת הטלוויזיה הראשונה של החברה בשם OnePlus TV. את הגעתם של זוג המוצרים המוזכרים אישרה החברה באופן רשמי, כשבנוגע לטלוויזיה סיפרה שזו כנראה תגיע עם סאונד-בר הכולל 8 רמקולים ותמיכה ב-Dolby Atmos, כשהטלוויזיה עצמה תתמוך ב-Dolby Vision ותציע עיצוב קרבון בחלקה האחורי המזכיר את עיצובה של גרסת המקלארן בסדרת ה-OnePlus 6T.

בנוגע לסמארטפונים שיוצגו נוכל לספר כי אלו יגיעו עם מסכים בקצב רענון של 90 הרץ, בגדלי 6.55 אינץ' ו-6.65 אינץ' בהתאמה, לדגם הרגיל ולדגם הפרו, כאשר שניהם יציעו תמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית Warp Charge 30T המהירה יותר מ-Warp Charge 30 ב-20 אחוזים. מערכת השבבים שתריץ את שניהם תהיה ה-Snapdragon 855 Plus, אך עם הדגם הסטנדרטי אנחנו עדיין נפגוש מגרעת על גבי המסך לעומת התצוגה הנקייה לחלוטין שתגיע עם דגם הפרו. את מפרטם המלא תוכלו לראות בלחיצה כאן.

השוואת מפרטים