עיצוב ה-OnePlus 7T נחשף באופן רשמי לצד פרטים מלאים על המצלמות

OnePlus 7T (תמונה: OnePlusׂ)

חברת OnePlus ממשיכה לשמור על רמת באזז גבוהה לקראת אירוע ההכרזה שתערוך ב-26 בספטמבר, כשרק לאחרונה חשפה החברה את תאריך ההכרזה ולפני מספר ימים גילינו את המפרט המלא של הסדרה כולה דרך הדלפה. כעת, מנכ"ל החברה פיט לאו פרסם בחשבון הטוויטר שבבעלותו ובאמצעות פוסט בפורומים של החברה מספר תמונות המציגות את עיצובו של המכשיר, זאת בנוסף לפירוט המחשבות שעומדות מאחורי הרעיונות העיצוביים של וואן פלוס.

בתמונות שפרסם נוכל לראות את ה-OnePlus 7T מחלקו האחורי בצבע כחול/תכלת המזכיר את הצבע הכחול של ה-OnePlus 7 Pro, כשזה מאשר לנו את קיומו של מערך הצילום המשולש בחלקו האחורי המתמקם בתוך מודול מעגלי גדול. בתוך מערך הצילום יושבים שלושה חיישני צילום באורכי מוקד של 17/26 ו-51 מ"מ על פי הכיתוב שמעל החיישנים עצמם, כך שנוכל לדעת כי עם הדגם הזה וואן פלוס מציעה חיישן ראשי רגיל, חיישן לצילום בזווית רחבה ועדשה לזום אופטי עד פי 2.

OnePlus 7T (תמונה: OnePlusׂ)
OnePlus 7T (תמונה: OnePlusׂ)

לצד פרסומו של המנכ"ל, הצטרף לחגיגה גם המדליף הצעיר Ishan Agarwal לספר לנו את הפרטים המלאים על מערך הצילום אותו חשף המנכ"ל לפני כן. בציוץ שפרסם המדליף בחשבון הטוויטר שלו כתב כי החיישן לצילום בזווית רחבה מגיע ברזולוציית 16 מגה פיקסל ומסוגל לצלם בזווית של 117 מעלות, בשעה שהחיישן הראשי מציע רזולוציה של 48 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.6 והחיישן המבצע זום אופטי מצלם ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.2.

בהדלפות שפורסמו עוד קודם לכן גילינו כבר כי מתחת למכסה המנוע תתמקם מערכת השבבים Snapdragon 855 Plus, כשבקדמת המכשיר יככב מסך בגודל 6.55 אינץ', בקצב רענון של 90 הרץ ועם מגרעת בחלקו העליון. את המערך כולו תריץ סוללה בקיבולת 3800 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C, עם תמיכה בטכנולוגיית Warp Charge 30T אותה תציג החברה ב-26 בספטמבר.

השוואת מפרטים