הוכרזה: GoPro Max – עדכון גדול למצלמת ה-360

| יום רביעי, 2 באוקטובר 2019, 10:15 | צילום

לפני שנתיים ערכה חברת גופרו ניסיון כניסה נוסף לתחום הצילום ב-360 מעלות עם ה-Fusion, אך דגם זה הגיע עם לא מעט חסרונות עבור המשתמשים, עם חוסר יכולת לנצל אותו לצילום כמצלמת גופרו רגילה עם עדשה בודדת, אי יכולת לחבר את הקטעים שצולמו דרך שתי העדשות במצלמה עצמה באופן אוטומטי ועוד. כעת משיקה החברה את ה-GoPro Max, שמגיע עם שם חדש, ומשאיר מאחור את הדגם הקודם.

ה-GoPro Max מבקש מכם להוציא עוד 100 דולר מעבר למחירה של ה-Hero8 Black שהוצגה לצידו על מנת שתוכלו לקבל את העדשה הנוספת והיכולת לצלם ב-360 מעלות, אך בניגוד ל-Fusion מ-2017, כעת תוכלו להשתמש במצלמה זו גם כמצלמת גופרו רגילה, ולבחור את הצילומים שביצעתם דרך אחת משתי העדשות ולא רק משתיהן יחד.

בדרך זו מספקת החברה את האפשרות לרכוש מוצר אחד שיספק את מה שמציעה מצלמת הדגל GoPro Hero8 Black שהושקה לצד ה-Max, יחד עם היכולות הנוספות. ובנוסף לכך, משלבת גופרו במצלמה החדשה גם את יכולות הצילום המתקדמות של ה-Hero8 Black ולא מסתפקת בחומרה מיושנת כפי שעשתה עם דגם ה-Fusion, כאשר גם יכולת החיבור המובנה לזרועות השונות של החברה זמין בדגם זה לחיבור מהיר ללא צורך בתושבת להתאמה לכל זרוע אליה תרצו לחבר את המצלמה.

מצלמת ה-GoPro Max מסוגלת לצלם וידאו משתי המצלמות יחד וברזולוציה מאוחדת של 5.6K ב-30 פריימים בשנייה, כאשר הפעם מבצעת החברה את החיבור (Stitching) של קטעי הוידאו שצולמו דרך כל אחת מהמצלמות יחד ושומרת את התוצאה לכרטיס זיכרון אחד (במקום לשמור בנפרד לשני כרטיסים כפי שהיה ב-Fusion), כך שתוכלו לקבל את התוצאה הסופית ללא צורך בעריכת הקטעים מהמצלמות השונות באופן ידני פעם אחר פעם. פונקציה זו תאפשר גם לערוך את הקטעים דרך האפליקציה בטלפון ללא צורך במחשב.

עבור צילום רגיל, שלא ב-360 מעלות ודרך רק אחת מעדשות הצילום, ישנה מגבלה קלה אל מול דגם ה-Hero8 Black, כך שניתן לצלם וידאו ב-60 פריימים בשנייה ברזולוציה מירבית של 1440P (או 2K) ולא ב-4K ולקבל תמונות בגודל 5.5 מנה-פיקסל מכל אחת מהמצלמות (בהשוואה ל-12 מגה-פיקסל ב-Hero8) או בגודל 16.6 מגה-פיקסל בצילום תמונות ב-360 מעלות.

בגופרו משלבים גם מסך שיאפשר לכם לנווט בין התפריטים במצלמה ולצפות בקטעים שאתם מצלמים, כשבחברה טוענים כי הייצוב שמציע דגם ה-Max עולה אפילו על זה אותו הציגה עם ה-Hero8 החדשה. בצד האודיו תקבלו פי 2 מהמיקרופונים שהוצגו עם ה-Hero8, שישה בסך הכל, שיספקו אודיו היקפי לכל הכיוונים, כשגם ההגנה בפני מים קיימת בדגם זה, אם כי עד לעומק של 5 מטרים (בהשוואה ל-10 מטרים ב-Hero8).

את ה-GoPro Max ניתן להשיג במחיר של 499 דולר בארה"ב וניתן יהיה להשיג אותה במחיר של 2,399 שקלים דרך היבואן הרשמי בישראל (DAA).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות