פנו מקום במחשב: 150GB ל-Red Dead Redemption 2 ו-175GB ל-Modern Warfare

אם תכננתם לשחק ב-Red Dead Redemption 2 או ב-Call of Duty: Modern Warfare במחשב האישי, כדאי שתכינו מראש את הכוננים הקשיחים שלכם להתקנות בנפחים חסרי תקדים. בימים האחרונים פורסם כי ההתקנה של Red Dead Redemption 2 למחשב האישי תתפוס כ-150 גיגה-בייט על הכונן שלכם, ואילו אקטיביז'ן ממליצה לפנות 175 גיגה-בייט לטובת Modern Warfare, החידוש למשחק האקשן המוכר מגוף ראשון.

אחת הסיבות לנפחים הגבוהים היא השדרוג הגרפי של המשחקים. רוקסטאר הודיעה כי Red Dead Redemption 2, שמתוכנן לצאת בחודש הבא למחשב האישי, יתמוך ברזולוציות של 4K ומעלה, משחק על גבי כמה מסכים בו זמנית ושדרוג גרפי ל-HDR. הדבר מחייב כנראה לשחרר את המשחק עם טקסטורות מפורטות יותר, כמו גם חומרים אחרים הקשורים לגרפיקה שיצטרכו להיראות במיטבם ברזולוציות גבוהות.

דרישות המקום הנכבדות יכולות להיות מצומצמות יותר. במקרה של Modern Warfare, מסבירה אקטיביז'ן כי התקנת משחק הבסיס לא תדרוש את מלוא המקום שדרשה, אולם היא ממליצה לפנות את המקום לטובת הרחבות למשחק שיגיעו בהמשך. בעוד שהתקנת המשחק תדרוש פחות מ-175 גיגה-בייט, החברה לא פירטה מה יהיה גודל ההתקנה בדיוק. עדיין לא ברור גם מה יהיה גודל ההתקנה עבור הקונסולות, אך לפי הסברה מדובר יהיה בגודל התקנה קטן יותר מאשר על המחשב האישי.

נראה כי שני המשחקים שוברים את שיא הנפח הגדול ביותר, שהיה עד כה שמור ל-Final Fantasy XV למחשב האישי. על מנת לשחק היה עליכם להוריד תכנים בנפח 148 גיגה, כאשר המשחק יצא בשנה שעברה. Red Dead Redemption 2 עובר את הנפח הזה במעט, ואילו סביר להניח כי ההתקנה של Modern Warfare תהיה גדולה משניהם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות