המשחק המצליח League of Legends יגיע לסמארטפונים

| יום חמישי, 17 באוקטובר 2019, 13:30 | משחקים

לכבוד חגיגות העשור ל-League of Legends, משחק האסטרטגיה (MOBA) המצליח של Riot Games, בישרה החברה על גרסה חדשה של המשחק. הגרסה החדשה תיקרא League of Legends: Wild Rift, ותגיע גם לסמארטפונים. יתר על כן, המשחק יעשה דרכו לקונסולות, אולם החברה לא פירטה אילו קונסולות יקבלו את המשחק כרגע.

כצפוי, המשחק עבר כמה שינויים על מנת להתאים למכשירים נוספים מלבד המחשב האישי. בין היתר, Wild Rift יתמוך בדרכים חדשות לשחק עם בקר שליטה, יגיע עם מפה חדשה, והמשחקים עצמם יקוצרו כך שכל משחק ייארך בסביבות 15-20 דקות לכל היותר. לדברי החברה, לא מדובר בהמרה של המשחק המקורי – החברה מסרה כי Wild Rift נבנה מאפס כדי להיות כמה שיותר מלוטש.

League of Legends הושק ב-2009 וכבש את ז'אנר ה-MOBA על גבי המחשב האישי, אך המשחק פיספס את עליית הסמארטפונים. בשנים האחרונות עברו וחלפו שמועות אודות גרסת מובייל של LOL. בינתיים, משחקים אחרים תפסו משבצת דומה בסמארטפונים, כמו Arena of Valor מבית Tencent הסינית. בהקשר זה כדאי להזכיר כי גם Riot Games, המפתחת את League of Legends ואת Wild Rift, שייכת ל-Tencent.

עדיין לא נמסר מתי Wild Rift יושק בדיוק, אולם Riot הודיעה כי הוא יגיע במהלך השנה הבאה. בינתיים, ניתן להירשם מראש לשחק במשחק בחנות Google Play. לא ידוע אם המשחק יגיע גם לקונסולות במהלך 2020, וכיצד החברה מתכוננת לדור הבא של הקונסולות שנמצא מעבר לפינה. צפוי כי נשמע על כך פרטים נוספים טרם ההשקה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות