אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

דיווח: אוזניות ה-AirPods Pro ייחשפו בסוף החודש

| יום ראשון, 20 באוקטובר 2019, 16:00 | מחשוב לביש

לאחר דיווח שהגיע לפני כחודשיים אודות עבודתה של אפל על גרסה חדשה לאוזניות AirPods התומכת בסינון רעשים, מגיעה אלינו הידיעה כי האוזניות עשויות להיחשף כבר בסוף החודש הנוכחי. הידיעה החדשה מגיעה דרך האתר הסיני China Economic Daily, לפיו האוזניות יזכו למיתוג AirPods Pro.

על פי הדיווחים האחרונים בנושא, ה-AirPods Pro יגיעו עם עיצוב מתכתי חדש התומך בסינון רעשים, כשגם העיצוב האייקוני של האוזניות יקבל רענון שיהפוך אותן לקצרות יותר אך רחבות יותר בחלק העליון. גרסאות ניסיוניות המציגות את גופן של האוזניות כבר נחשפו ברשת, ואלו מציגות קופסה רחבה יותר אך כמעט באותו אורך, אשר תכיל את זוג האוזניות האלחוטית בעיצוב הרענן.

עדויות לכך שאפל עובדת על אוזניות חדשות כמעט באופן רשמי נחשפו גם בגרסת הבטא של מערכת ההפעלה iOS 13.2, שם מציג איור מבית אפל את האוזניות עצמן עם סיליקון בקצה שלהן במקום או לצד תושבת הפלסטיק שנכנסה לאוזן עד היום. בנוסף לכך, התגלה ממשק חדש המאפשר למשתמשי האוזניות לבחור את רמת סינון הרעשים של האוזניות, כך שאם הפיצ'ר אינו פועל לטעמם הם יוכלו לשלוט על רמת הפעולה שלו.

לבסוף, תג המחיר של האוזניות צפוי לקפוץ לכ-260 דולרים, זאת לעומת תג מחיר של 159 דולר לגרסת הנוכחית של ה-AirPods 2. במידה ואפל מעלה ברמה שכזו את תמחור האוזניות אנחנו מצפים לשינויים דרסטיים במיוחד הן בחיי הסוללה, בנוחות השימוש ובאיכות הסאונד, בדומה לשינויים שהציגה החברה עם אוזניות ה-Powerbeats Pro, גם הן הגיעו במחיר דומה. לצד השינויים שלעיל, אפל אמורה לשלב גם תמיכה בעמידות בפני זיעה בדגם החדש כך שמתאמנים יוכלו להשתמש בהם גם בזמני ריצה וכדומה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות