רצועת HONOR 5I (מקור וואווי)

וואווי מכריזה על רצועות הכושר Huawei Band 4 ו-Honor Band 5i

| יום חמישי, 24 באוקטובר 2019, 14:02 | מחשוב לביש

חברת וואווי (Huawei) הכריזה על צמד רצועות כושר חכמות חדשות, ה-Huawei Band 4 תחת שם המותג שלה ורצועת ה-Honor Band 5i ממותג ההונור (Honor) של החברה. שתי הרצועות מגיעות עם מסך צבעוני, זמן סוללה של עד 9 ימים ואפשרות למעקב שינה ו-9 פעילויות כושר שונות.

על אף השם הדומה, רצועת ה-Honor Band 5i שונה מרצועת ה-Honor Band 5 אותה גם סקרנו, כאשר היא תגיע עם מסך TFT צבעוני בגודל 0.96 אינץ' ברזולוציה נמוכה יותר של 160×80. ההבדל הגדול בין הרצועות נמצא בצורת הטעינה החדשה בה הרצועה משתמשת, כאשר החברה שילבה חיבור USB בגודל מלא שמוסתר ברצועה ומאפשר לחבר אותה ישירות ליציאת USB רגילה.

רצועת ה-Huawei Band 4 זהה כמעט לגמרי ל-Honor Band 5i וההבדל בינהן נעוץ בעיצוב השונה מעט – רצועת ה-Honor Band 5i מגיעה עם עיצוב מעוגל וכפתור בית עגול ואילו ה-Huawei Band 4 מגיעה בעיצוב מלבני עם כפתור בית מלבני ולא עגול.

טעינת רצועת HUAWEI BAND 4 (מקור וואווי)

שתי הרצועות מגיעות במשקל של כ~24 גרם עם סוללת 91mAh שאמורה להספיק לפי וואווי לעד 9 ימי שימוש. הרצועות יגיעו עם עמידות למים לעומק של עד 50 מטרים (ATM5) ויאפשרו מעקב אחר 9 סוגי פעילויות ספורט שונות.

רצועת ה-Honor Band 5i תהיה זמינה במחיר של 159 יואן (כ~79 ש"ח) ורצועת ה-Huawei Band 4 תהיה זמינה במחיר של 199 יואן (כ~99 ש"ח).

בעוד השינוי לטעינה באמצעות חיבור USB רגיל חוסכת את הצורך במתאם טעינה יעודי, העובדה כי וואווי הקטינה את הסוללה לעומת ה-Honor Band 5 הרגיל ואת זמן הסוללה הרשמי לעד 9 ימים, מעלה מראש בעיה אפשרית בדמות זמן סוללה קצר במיוחד כפי שהתגלה בבדיקה שלנו ל-Honor Band 5.

מקורות
gizchina
gizchina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות