ספיידרמן: ממד העכביש 2

תמונה: Sony Pictures

סרט המשך ל"ספיידרמן: ממד העכביש" יגיע באפריל 2022

אולפני סוני חשפו כי סרט המשך ל"ספיידרמן: ממד העכביש" (Spider-Man: Into The Spider-Verse) נמצא בפיתוח וצפוי להגיע לבתי הקולנוע בארה"ב ב-8 באפריל, 2022. את החדשות חשפה החברה דרך ציוץ מאחד מחשבונותיה הרשמיים בטוויטר בו מופיע גם סרטון קצרצר המציג את לוגו העכביש ואת השנה – 2022.

ספיידרמן: ממד העכביש הציג את סיפורו של מיילס מוראלס, נער שחור-היספני מניו-יורק של עולם מקביל. גם למיילס, כמו לפיטר פרקר (ספיידרמן המקורי), יש כוחות על בעקבות עקיצה של עכביש רדיואקטיבי. ממד העכביש זכה להצלחה נאה בקופות בתי הקולנוע והכניס לסוני מעל 375 מיליון דולר ברחבי העולם בתקופת הקרנתו, כשהוא עוקף את תקציב ההפקה שעמד על כ-90 מיליון דולר. הסרט אף גרף פרס אוקסר על סרט אנימציה.

את ממד העכביש ליווה גם פסקול מצויין (ספוטיפיי | Apple Music) בשיתוף מגווןן רחב של אמנים, בהם ניקיי מינאג', פוסט מאלון, סוון לי, ליל ויין, טיי דולה סיין ורבים אחרים.

לצידו של מוראלס בסרט מ-2018 הופיעו דמויות נוספות שגילמו את גיבור העל בעולמות מקבילים והתאחדו יחד כדי לעזור לו להציל את כל העולמות. בשלב זה לא ברור האם הסרט החדש בסדרה ימשיך לעסוק במוראלס, או האם נראה סיפור של אחת מהדמויות האחרות. אחת מאותן דמויות שצברו עניין גדול הייתה זו של "ספיידר-גוון", גרסה של גוון סטייסי מיקום מקביל שקיבלה את כוחות העל לאחר שעקץ אותה עכביש רדיו-אקטיבי. פרט לזו, ראינו גם את ספיידר-האם החזיר, ספיידר נואר וילדת המאנגה פני פארקר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות