ווסטרן דיגיטל מכריזה על צמד פתרונות אחסון חדשים למערכות מעקב

חברת ווסטרן דיגיטל (WD), אחת מיצרניות הכוננים הקשיחים המוכרות בעולם, מרחיבה את סדרת פתרונות האחסון הסגולה שלה, המיועדת לשימוש במערכות צילום ומעקב העובדות 24/7, עם הכרזה על כונן קשיח חדש מדגם WD140PURZ שיגיע בנפח של 14TB וכרטיס זיכרון WD Purple SC QD101 שיגיע בנפח של עד 512GB.

כונן ה-14TB החדש משדרג את נפח האחסון מכונן ה-12TB הקודם בסדרה הסגולה כשהוא משתמש בטכנולוגיית AllFrame הייעודית של WD למערכות מעקב המאפשרת הקלטה משופרת של וידאו עם צמצום שגיאות, הפרעות ופיקסליזציה במערכות ההקלטה, כאשר הכונן מיועד למערכות הקלטה של עד 64 מצלמות.

בנוסף לקשיח החדש, WD הציגה גם גרסה חדשה לכרטיס הזיכרון WD Purple SC QD312, ה-WD Purple SC QD101 Ultra Endurance, שנועד להיות עמיד עוד יותר מה-QD312 כשהוא משתמש בטכנולוגיית 3D NAND בעלת 96 שכבות ומציע נפח אחסון שנע בין 32GB ועד 512GB עם אפשרות לניטור הבריאות של כרטיס הזיכרון במערכות תואמות.

כונן WD140PURZ וכרטיס WD Purple SC QD101 Ultra Endurance (מקור WD)

כונן ה-WD Purple 14TB זמין למכירה, כאשר כרטיס הזיכרון Purple SC QD101 יהיה זמין למכירה ברבעון הראשון של 2020.

צמד פתרונות האחסון החדשים של WD מהסדרה הסגולה מראים למעשה את הדרישה ההולכת וגוברת של תחום מערכות מעקב הווידאו עם הצורך בפתרונות יעודיים שיוכלו לעמוד בדרישה לעבוד 24/7, עם עומס נתונים גדול במיוחד שנוצר מהקלטות הוידאו הרבות.

מקורות
WD
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות