דיווח: משחק חדש בסדרת Mass Effect נמצא בפיתוח מוקדם

| יום ראשון, 17 בנובמבר 2019, 09:30 | משחקים

לפי דיווח חדש, ייתכן כי סדרת משחקי Mass Effect תקבל כותר נוסף. נראה כי משחק חדש נמצא בשלבי פיתוח מוקדמים תחת ניצוחו של מייק גמבל (Mike Gamble). לאחר הכותר הקודם בסדרה, Mass Effect: Andromeda, שנכשל, הסדרה כולה הוקפאה ב-2017. אם יש אמת בדיווחים אודות כותר חדש בסדרה, משמעות הדבר ש-Mass Effect עומדת לצאת מהתרדמת ולחזור לחיינו.

הידיעה התווספה בשולי דיווח של Kotaku אודות העבודה של BioWare. הדיווח התרכז דווקא ב-Anthem, ועל השינויים המשמעותיים הצפויים למשחק, שאיכזב את החברה מבחינת היענות השחקנים הדלה. יתר על כן הדיווח נוגע ב-Dragon Age 4, שעליו נרמז כבר בעבר, ומסתיים בהערה על Mass Effect שנכנסה כמעט בדרך-אגב.

מוביל הפרוייקט (לכאורה), מייק גמבל, הוא אחד המפיקים הבכירים של BioWare. גמבל עבד בעבר על כמה מהמשחקים המוצלחים של החברה, כמו Mass Effect 2. גמבל עבד גם על Anthem, Mass Effect Andromeda ו-Mass Effect 3. רמז נוסף לכך שגמבל אכן עובד על משחק Mass Effect הבא התקבל בטוויטר: בחודש מאי נפוצה שמועה שגמבל עבר לצוות של Dragon Age 4, שנמצא בפיתוח – על כך הגיב גמבל כי הדבר אינו נכון, והותיר את הקוראים לנחש על מה הוא כן עובד.

יש לציין כי אם המשחק נמצא בשלבי פיתוח מוקדמים, סביר להניח כי יעברו מספר שנים עד שנראה אותו מגיע לחנויות. עם זאת, במוקדם או במאוחר כנראה נקבל כותר חדש בסדרה: למרות ש-Mass Effect בהקפאה, גמבל אמר כבר בשנה שעברה כי "סדרת Mass Effect לא מתה". השנה, מארק דארה (Mark Darrah), מפיק נוסף מ-BioWare, הודיע: "בהחלט לא סיימנו עם Mass Effect". כלומר, כותר חדש בסדרה הוא רק עניין של זמן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות