שואב coclean (מקור coclean)

רשת באג משיקה את השואב אבק הידני לבית ולרכב של Coclean מבית שיאומי

רשת באג הכריזה על השקת השואב אבק הידני והנטען של חברת Coclean השייכת למשפחה המורחבת של שיאומי (Xiaomi). שואב ה-Coclean מגיע בעיצוב זעיר במיוחד עם עוצמת שאיבה גדולה ומספק פתרון לניקוי מהיר בבית וברכב לרגעים בהם אין צורך להשתמש בשואב אבק גדול.

בניגוד ל-Mi Handheld Vacuum Cleaner שמגיע מהמותג הראשי של שיאומי, השואב החדש מגיע מבית Coclean כשהוא הספיק לזכות בפרס העיצוב היוקרתי iF על העיצוב הזעיר שלו, המאפשר לאחסן אותו בנוחות ברכב בזכות גודל של 29.8 ס"מ וקוטר של 7 ס"מ המאפשר לאחסן את השואב אבק אפילו במחזיק הכוסות ברכב.

מבחינת יכולת השאיבה עצמה, השואב מגיע עם מיכל 100 מ"ל ומסוגל לייצר כוח יניקה של של 5000Pa הגבוה יחסית לגודל הזעיר שלו, כאשר בנוסף החברה שילבה בו מסנן HEPA מובנה לסינון האבק והחלקיקים הזעירים. השואב עצמו יכול לעבוד 13 דקות בזכות זוג סוללות 2000mAh מובנות עם תמיכה בטעינה מהירה של שעה וחצי.

שואב coclean (מקור coclean)

שואב ה-Coclean החדש זמין בלעדית ברשת באג במחיר השקה של 199 ש"ח (במקום 269 ש"ח), כשהוא מגיע עם ערכה מורחבת הכוללת מטען ביתי בנוסף למטען הרכב הקיים בערכה הרגילה של השואב.

על מנת למנוע בלבול, בעוד החברה עצמה נקראת Coclean, השואב עצמו נקרא Cleanfly בשוק הסיני ו-Coclean בשוק הבינלאומי. מדובר על פתרון מעולה למקרים בהם רוצים לנקות משהו בזריזות כשאין בעיה לאחסן את השואב בכל מקום בבית וברכב הודות לגודלו הזעיר.

מקורות
iF
באג
coclean
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות