המשחק Godfall הוא הראשון שהוכרז ל-PlayStation 5 באופן רשמי

| יום שישי, 13 בדצמבר 2019, 13:30 | משחקים

המשחק Godfall הוכרז כעת באופן רשמי במהלך טקס The Game Awards המתקיים בקליפורניה. המיוחד במשחק זה הוא שמדובר במשחק הראשון שהוכרז באופן רשמי ל-PlayStation 5, ולא לקונסולות הדור הקודם. לצד גרסת ה-PS5 נראה כי המשחק יגיע גם למחשב האישי. המשחק מפותח על ידי חברת Counterplay Games ויופץ על ידי Gearbox, שמתאימה לכאורה לפרופיל המשחק.

Godfall יהיה משחק פנטזיה מגוף שלישי המתואר כ-"Slasher-Looter". הכוונה בכך היא שהמשחק יתמקד כנראה בלחימה בכלי נשק מטווח קרוב, כאשר במקום רובים ואקדחים תילחמו עם חרבות ושריון. חלק משמעותי מהמשחק יהיה מרדף אחר שלל ושדרוג הציוד שברשותכם, ובכך נראה כי Godfall מצא בית חם אצל Gearbox, המנוסה במשחקיות דומה עם כותרי Borderlands שלה.

"אנו מחדשים עם Godfall על מנת לספק מבט חדש על סוגת ה-Action-RPG", אמר קית' לי (Keith Lee), המנכ"ל של חברת Counterplay Games. "נעודד משחקיות התקפית מבוססת יכולת, שבה כל מכה שלכם היא בעלת חשיבות. בפרט, אנחנו רוצים לספק את הכמיהה הזו לפיסת הציוד הבאה המוצלחת ביותר עבור הדמות שלכם, ואנחנו מתכננים שלל רב עבור השחקנים כדי להבטיח שתהיה משמעות רבה למשחקיות ולסגנון המשחק שלכם", הוסיף.

אם לשפוט לפי הטריילר, נראה כי נוכל למצוא במשחק שלל פנטסטי, כמו חרבות בוערות, בזמן שנטייל בעולם הפנטזיה החדש של Godfall. ניתן יהיה לשחק עם חברים ב-Co-op, בקבוצה של עד שלושה חברים. המשחק נועד לצאת עבור ה-PlayStation 5 ועבור המחשב האישי לקראת סוף 2020, ויהיה זמין בחנות המשחקים של אפיק – Epic Games Store.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות