מצלמת Logitech 4K Pro Magnetic Webcam (מקור Logitech)

הוכרזה: Logitech 4K Pro Magnetic Webcam – מצלמת רשת למסך ה-Apple Pro Display XDR

| יום ראשון, 15 בדצמבר 2019, 16:10 | חומרה, מחשבים

חברת לוג’יטק, אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על מצלמת הרשת 4K Pro Magnetic Webcam למחשבי המק, כשהיא מיועדת לשימוש בלעדי עם מסך ה-Apple Pro Display XDR החדש של אפל. המצלמה החדשה מגיעה עם חיבור מגנטי יעודי למסך ולמסגרת המתכת שלו.

מסך ה-Pro Display XDR החדש של אפל מגיע עם תג מחיר גבוהה במיוחד שמתחיל ב-5000 דולר, אך דבר אחד שחסר למסך באופן מובנה היא מצלמת רשת (שאפשר היה לצפות שנקבל במחיר כזה). כאן נכנסת לתמונה לוג'יטק עם מצלמת ה-4K Pro Magnetic Webcam, גרסה מותאמת של מצלמת ה-4K Pro Webcam של החברה שנועד להתחבר באופן מגנטי למסך.

כמו שהשם רומז, מצלמת הרשת החדשה מסוגלת לצלם וידאו ברזולוציית 4K ב-30 פריימים לשניה, עם יכולת לצלם ברזולוציית 1080p בעד 60 פריימים לשניה או 720p בעד 90 פריימים לשניה, כאשר בנוסף אפשר יהיה למצוא במצלמה צמד מיקרופונים מובנה עם מערכת סינון רעשים והמצלמה עצמה תתחבר למחשב המק עם חיבור USB-C מובנה.

מצלמת Logitech 4K Pro Magnetic Webcam (מקור Logitech)

מצלמת ה-4K Pro Magnetic Webcam החדש של Logitech זמינה בהזמנה מוקדמת במחיר של 200 דולר עם צפי זמינות בינואר הקרוב.

חברת לוג'יטק החליטה להציע למשתמשי ה-Pro Display XDR היקר גרסה מיוחדת למצלמת רשת המיועדת למסך שלהם, מבלי שהיא תהיה יקרה יותר לעומת גרסת ה-4K Pro הרגילה, יתרון לא רע למשתמשי אפל כשהמצלמה מגיעה בעיצוב נקי יותר ללא התופסן הרגיל ובצבע מתכתי הדומה למסך עצמו במקום הצבע השחור הרגיל.

מקורות
logitech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות