דיווח: Galaxy S11 Plus יאפשר זום אופטי עד פי 5

Samsung Galaxy S11 Plus (תמונה: CashKaro) Samsung Galaxy S11 Plus (תמונה: CashKaro)

לאחר שנתקלנו בדיווחים המספרים על כך שמצלמת הזום ב-Galaxy S11 Plus לא תגיע עם רזולוציה הנמוכה מ-48 מגה פיקסל, כעת הבלוגר הסיני Ice Universe מספר כי זו היא אכן הרזולוציה הנכונה של מצלמת הזום וכי זו תאפשר זום אופטי עד פי 5. עד לרגעים אלו, סדרות הגלקסי האחרונות מאפשרות זום אופטי עד פי 2 בלבד.

את המידע החדש פרסם המדליף באמצעות ציוץ דרך חשבון הטוויטר שבבעלותו, שם כתב כי ה-Galaxy S11 Plus יגיע עם מצלמת זום ברזולוציית 48 מגה פיקסל. הדברים הללו מתווספים לכך שהחיישן הראשי במערך יגיע ברזולוציית 108 מגה פיקסל, וזה יהיה מיוצר על ידי סמסונג עצמה ועתיד להיקרא ISOCELL Bright HM1. החיישן המדובר יתמוך בשילוב 9 פיקסלים קרובים לאחד, כשבסופו של דבר נקבל תמונות ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם פיקסלים בגודל 2.4 מיקרו-מטר.

כתוספת לציוץ הראשוני אשר דיבר על מערך הצילום של המכשיר, הבלוגר הוסיף זוג תמונות המציגות מה שנדמה כמו מגן מסך לדגם ה-Galaxy S11, וזה מציג לנו חור מצלמה קטן במיוחד בחלקו העליון ושוליים דקים מאי פעם. אומנם, הבלוגר מציין כי זה הוא אינו בהכרח מגן מסך אלא כיסוי שעוצב במטרה לדמות באופן מדויק יותר את עיצוב המסך של המכשיר.

כך או כך, אנחנו יודעים כי לאחר הדיווחים הקודמים סדרת ה-Galaxy S11 תגיע עם 3 מכשירים בגדלי מסכים של 6.2 אינץ’ לדגם ה-Galaxy S11e,בעוד שעם דגם ה-Galaxy S11 נקבל 6.4 אינץ’, ו-6.9 אינץ’ בדגם ה-Galaxy S11 Plus. תאריך ההכרזה המשוער של הסדרה עתיד לתפוס מקום ב-18 בפברואר, אך בשלב זה התאריך מוגדר כשמועה בלבד וניתן לשינויים.

השוואת מפרטים