דיווח: ה-Galaxy S11 Plus ישלב מצלמת 108MP עם פיקסלים ענקיים

Galaxy S11 Plus Galaxy S11 Plus (תמונה: Ice Universe / Twitter)

מספר דיווחים כבר עסקו בנושא המצלמה הראשית אשר צפויה להגיע יחד עם מכשיר הדגל הבא של סמסונג מדגם Galaxy S11 Plus, כשהציפיה היא שהחברה תעשה שימוש בחיישן הצילום האחרון שהציגה מדגם ISOCELL Bright HMX שמגיע ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, אך כעת חושף המדליף Ice Universe מידע נוסף אודות הייחוד של המצלמה אל מול זו שהוצגה במכשיר ה-Mi Note 10 של שיאומי שהיה הראשון שהשתמש בחיישן זה.

על פי המידע העדכני שחושף המדליף, מצלמת ה-108 מגה-פיקסל שתגיע בגבו של מכשיר הגלקסי S11 פלוס תשתמש במערך חדש שיאחד 9 פיקסלים ל-1 ויפיק תמונה סופית בגודל 12 מגה-פיקסל עם פיקסלים בגודל ענק של 2.4μm, זאת בניגוד להצהרתו הקודמת שהתייחסה לאיחוד של 4 פיקסלים ל-1 לצורך הפקת תמונות בגודל 27 מגה-פיקסל.

לכך הוא מוסיף כי סמסונג תצרף גם מצלמה לצילום תמונות בזווית רחבה במיוחד ומצלמת פריסקופ לביצוע זום הגדול באופן משמעותי מהזום x2 שהוצע עד כה במכשירי הדגל של החברה וצפוי להציע זום אופטי של עד פי 5, כאשר לשלושה חיישנים אלו יצטרף גם חיישן עומק (ToF).

על פי התמונה ששיתף בחשבון הטוויטר שלו, סמסונג לא תשלב 5 מצלמות בגבו של ה-S11 Plus כפי שרמזו תמונות ההדמיה של המכשיר שפורסמו בעבר, כאשר זוג החיישנים הנוספים פרט ל-3 המרכזיים המתוארים מעלה (חיישן 108MP ראשי, חיישן צילום רחב וחיישן פריסקופ) משמשים לחישת העומק בלבד.

השוואת מפרטים