שירות Speedtest VPN (מקור Speedtest)

חברת Ookla החלה להציע שירות VPN חדש בשם Speedtest VPN

| יום רביעי, 25 בדצמבר 2019, 09:30 | אבטחה, תוכנה ואינטרנט

חברת Ookla, בעלת אתר בדיקת מהירות האינטרנט הידוע Speedtest.net, החלה להציע שירות VPN חדש בשם Speedtest VPN שמגיע כחלק מאפליקציית בדיקת המהירות של החברה למכשירים הסלולריים שנמצא כרגע בשלב הרצת בטא מוקדמת.

בעוד Ookla לא השיקה את שירות ה-VPN החדש באופן רשמי, השירות הפך להיות זמין כבטא דרך אפליקציית ה-Speedtest (אנדרואיד/iOS) בגרסה העדכנית שלה, כאשר בדומה לשירותים מקבילים השימוש בה פשוט, בלחיצה על ה"כפתור הגדול" ואישור חלון המערכת להפעלת ה-VPN, שמגיע במסגרת הבטא עם נפח גלישה של 2GB. בעתיד החברה צפויה להציע חבילות בתשלום עם נפח תעבורה גבוה יותר.

בדומה לחברות VPN נוספות הקיימות בשוק, Ookla מתחייבת לשמור על האנונימיות של משתמשי ה-VPN החדש ומכריזה עליו כעל שירות "יומן אפס" (zero log), אשר מציין כי החברה לא שומרת רשומות או אמצעי זיהוי של התוכן העובר דרך שירות ה-VPN שלה.

שירות ה-Speedtest VPN זמין במסגרת תוכנית בטא, כאשר הוא מציע למשתמשים נפח גלישה בסיסי של 2GB לחודש. החברה צפויה להציע את השירות בתשלום בהשקה המלאה שלו עם תוכניות גלישה נוספות.

חברת Ookla מצטרפת לחברות נוספות שהחלו להציע שירותי VPN בתקופה האחרונה, בהם דפדפן פיירפוקס עם שירות ה-Firefox Private Network, שירות ה-CloudFlare Warp של חברת CloudFlare ואפילו ה-VPNhub של אתר Pornhub, שמציעים שירות חיוני למשתמשים רבים המעוניינים לשמור על הפרטיות שלהם בגלישה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות