מקרן קול LG SN11RG (מקור LG)

מקרן קול LG SN11RG (מקור LG)

LG מציגה שני מקרני קול חדשים לקראת CES 2020

| יום ראשון, 29 בדצמבר 2019, 14:30 | קולנוע ביתי

חברת LG צפויה להציג קו מקרני קול חדשים בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2020 שתיערך בינואר הקרוב בלאס וגאס, ארה”ב. LG ממשיכה בשיתוף הפעולה עם חברת Meridian Audio, כאשר כל הדגמים החדשים צפויים להגיע עם תמיכה בטכנולוגיות ה-Dolby Atmos ו-DTS:X לאיכות שמע גבוהה במיוחד יחד עם העוזרת הקולית Google Assistant.

בדומה למקרני הקול שהוצגו בשנה שעברה, החברה ממשיכה את שיתוף הפעולה ההדוק שלה עם מהנדסי Meridian וב-LG עבדו עימם בשיתוף פעולה הדוק על מנת לספק איכות שמע גבוהה עוד יותר בעבור המשתמשים, כאשר דגמי ה-SN9YG ו-SN11RG החדשים של החברה הספיקו כבר לקבל את פרס החדשנות של CES.

דגם הדגל של הסדרה החדשה, ה-SN11RG, יציע תצורת אודיו של 7.1.4 עם זוג רמקולים אחוריים אלחוטיים שיספקו בנוסף לאודיו "קדמי" רגיל גם שמע "עליון" שיוקרן לתקרה ויוחזר ממנה על מנת לקבל חווית 360 ייחודית במיוחד.

מקרן קול LG SN11RG (מקור LG)

מקרן קול LG SN11RG (מקור LG)

בין התוספת החדשות בדגמי 2020 אפשר יהיה למצוא "כיול חדר חכם" (AI Room Calibration), יכולת חדשה שתאפשר למקרני הקול לבצע כיוון עצמאי לחדר בו הם יותקנו באופן אוטומטי לקבלת איכות אודיו גבוהה עוד יותר. בנוסף, מקרני הקול יאפשרו העברת אות (Pass-Through) באיכות 4K דרך המקרנים עצמם, כאשר הם יאפשרו בנוסף לחבר רמקולים אלחוטיים אחוריים מדגם SPK8 שיתמכו ברוב הדגמים החדשים.

נכון להרגע אין צפי זמינות או מחיר למקרני הקול החדשים של LG, כאשר אנו צפויים לקבל מידע נוסף בתערוכת CES 2020 עצמה.

מקורות
LG
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות