שיאומי משיקה את שעון ה-Mi Watch Color – עם 14 ימי סוללה בפחות מ-400 ש”ח

שעון Xiaomi Watch Color (מקור Xiaomi)

חברת שיאומי (Xiaomi) השיקה את שעון ה-Xiaomi Mi Watch Color, השעון החכם השני של החברה שמגיע עם מסך עגול ומערכת ההפעלה Wear OS של גוגל, כאשר הוא מציע למעלה מ-110 תצוגות שעון ו-1,540 שילובים שונים להתאמת השעון למשתמשים ועם תג מחיר תחרותי במיוחד שנאמד בפחות מ-400 ש”ח.

אחרי טיזר מוקדם יותר בו חשפה שיאומי את השעון החדש, הוא מוכרז כעת רשמית ומצטרף לשעון ה-Xiaomi Mi Watch המרובע כשעון השני תחת מותג שיאומי הראשי, כשהוא מגיע עם מסך AMOLED עגול בגודל 1.39 אינץ’ המצופה בזכוכית Gorilla Glass 3 ומציע רזולוציית תצוגה בפריסה של 454×454. מלבד מסך המגע ניתן יהיה להשתמש גם בצמד כפתורים בצידו הימני לניווט בממשק ה-MIUI של השעון.

בעוד שיאומי לא חשפה איזה מערכת שבבים תפעיל את השעון החדש, ה-Mi Watch Color יתמוך בחיבור Bluetooth 5.0BLE ויציע למשתמשים בו זמן סוללה של עד 14 יום עם סוללת 420mAh. השעון מסוגל לעקוב אחר 10 סוגי פעילויות ספורט שונות, בהן שחיה, כאשר השעון מוגדר כאטום למים בתקן 5ATM.

שעון Xiaomi Watch Color (מקור Xiaomi)

שעון ה- Xiaomi Mi Watch Color החדש זמין למכירה בשוק המקומי בסין בלבד בשלב זה, ובמחיר של 799 יואן (כ~399 ש”ח).

בדומה לשעוני ה-Amazfit GTR ו-Amazfit GTS, אותו אף סקרנו לאחרונה, ה-Mi Watch Color נראה כגרסה העגולה והזולה יותר של שעון ה-Mi Watch המרובע. במחיר של כ~399 ש”ח יש לשעון פוטנציאל גבוהה להפוך לפופולרי במיוחד לאור המחיר הנמוך לשעון Wear OS.

השוואת מפרטים