אוזניות Jabra Elite Active 75t (תמונה: Jabra)

אוזניות ה-Jabra Elite Active 75t נחשפות לצד Jabra Elite 45h בעלות חיי סוללה ארוכים

חברת ג'אברה מנצלת את אירועי תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2020 על מנת לחשוף זוג מוצרים חדשים בתחום האוזניות, ה-Jabra Elite Active 75t, המגיעות כעדכון לאוזניות נטולות החוטים (TWS) שנחשפו לאחרונה ומגיעות עם שדרוג לתקן העמידות בפני מים ואבק, ואוזניות הקשת Jabra Elite 45h, אשר מציעות חיי סוללה ארוכים במיוחד במחיר נמוך למדי.

Jabra Elite Active 75t

אוזניות ה-Elite Active 75t, בדומה לדגם ה-Active 65t שקדם להן, מציעות שדרוג לתקן העמידות בפני מים ואבק עד לרמת IP57. מדובר בשדרוג קליל למדי, שכן דגם ה-Elite 75t שכבר הושק קודם לכן (וגם בישראל) כבר מציע עמידות תחת תקן IP55. שינוי נוסף מגיע בצבעים הזמינים עבור האוזניות מדגם האקטיב החדש, אלו מגיעים בשחור, כחול וצבע סלמון שיושק בהמשך.

פרט לשינויים אלו, התכונות שמציע דגם ה-Active 75t זהות לאלו שהופיעו בדגם הסטנדרטי, וכוללות חיי סוללה של 7.5 שעות עבור טעינה בודדת ועד 28 שעות בסה"כ יחד עם קופסת הטעינה החדשה, אשר מאפשרת טעינה באמצעות חיבור USB-C וכן טעינה מהירה של 15 דקות עבור שעה של שימוש, ומבנה קומפקטי יותר המאפשר את הגברת הנוחות מול דגמי ה-65t.

אוזניות ה-Elite Active 75t יגיעו במחיר של 199 דולר, כ-20 דולרים מעל מחירן של ה-75t הסטנדרטיות, אשר נמכרות בישראל עבור מחיר של 699 שקלים. האוזניות יושקו במהלך חודש פברואר 2020, אך בשלב זה לא ידוע מתי יגיעו לישראל, ובאיזה מחיר.

Jabra Elite 45h

אוזניות הקשת החדשות של החברה מציגות מספר יתרונות משמעותיים, בהם מחיר נמוך של 99 דולר בלבד, חיי סוללה ארוכים ותמיכה בטעינה מהירה ועיצוב שמאפשר את קיפולן לצורך נשיאה נוחה.

אוזניות Jabra Elite 45h (תמונה: Jabra)

אוזניות Jabra Elite 45h (תמונה: Jabra)

האוזניות החדשות מציגות חיי סוללה ארוכים של עד 40 שעות לאחר טעינה מלאה אחת, כשבאמצעות טעינה מהירה בת 15 דקות תוכלו לקבל מהן עד 8 שעות עבודה. הן מציעות דרייברים בגודל 40 מ"מ לאיכות ועוצמת שמע גבוהה ומשלבות זוג רמקולים לשדרוג הביצועים בזמן ביצוע שיחות קוליות. אוזניות ה-Jabra Elite 45h מתחברות באופן אלחוטי באמצעות בלוטות' 5.0 ותומכות גם בעוזרות הקוליות בלחיצת כפתור פשוטה.

את ה-Elite 45h ניתן יהיה למצוא בשוק במחיר של 99 דולר החל מהרבעון השני של 2020.

מקורות
Jabra
2
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות