הוכרז: Samsung Portable SSD T7 Touch – כונן SSD חיצוני בעל חיישן טביעת אצבע מובנה

כונן SSD חיצוני Portable SSD T7 Touch (מקור סמסונג)

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על Portable SSD T7 Touch, כונן חיצוני בנפח של עד 2TB המגיע עם חיישן טביעת אצבע מובנה להגנה על המידע של המשתמש, וחיבור USB 3.2 Gen 2 שהספיק לקבל את פרס החדשנות של תערוכת CES 2020.

ה-T7 Touch החדש של סמסונג מחליף את כונן ה-T5 הוותיק, כשהוא מציע הגנה ומהירות מירבית עם הצפנת AES חומרתית של 256 ביט וחיישן טביעת אצבע מובנה, אשר מסוגל לשמור ולזהות עד 4 טביעות אצבע נפרדות. כונן ה-SSD מציע מהירות קריאה של עד 1050MB/s וכתיבה של עד 1000MB/s דרך חיבור USB-C מובנה בתקן USB 3.2 Gen 2.

גוף הכונן עשוי אלומיניום בצבע שחור או כסוף ומשקלו 58 גרם. ה-T7 Touch עמיד בפני נפילות מגובה 2 מטרים, כשניתן למצוא את חיישן טביעת האצבע בחלקו העליון עם מסגרת בעלת תאורת לד כחולה לה סמסונג קוראת Motion LED. מסגרת זו מציגה את מצב השימוש של הכונן ומאפשרת לראות בקלות האם הוא מעביר נתונים למחשב.

כונן SSD חיצוני Portable SSD T7 Touch (מקור סמסונג)

כונן ה-T7 Touch יהיה זמין למכירה מאוחר יותר החודש במחירים של 130, 230 ו-400 דולר לנפחי אחסון של 500GB, 1TB ו-2TB, בהתאמה. במהלך הרבעון השני של 2020 תצא גרסת T7 ללא חיישן טביעת אצבע.

בעוד אחוז גבוה מהמחשבים הניידים כיום מגיעים עם חיישן טביעת אצבע או אמצעי זיהוי ביומטרי אחר, הכוננים החיצוניים נחשבים לרוב כמוצר בטוח פחות מאחר ואין להם הגנה דומה, דבר אותו סמסונג שינתה בדגם ה-T7 Touch החדש המאפשר להגן על המידע גם במידה ונאבד את הכונן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים