לוגו Samsung

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווחי הגולשים: סמסונג ושיאומי עדכנו חלק ממכשיריהן לאנדרואיד 10

אתם דיווחתם, אנחנו שמענו. קיבלנו מכם מספר דיווחים על כך שהמכשירים שלכם קיבלו לאחרונה את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 10, בשעה שהמכשירים המדוברים מגיעים מהבית של סמסונג ושיאומי. זוג החברות מעניקות ממשקים שונים המתלבשים על מערכת ההפעלה העדכנית, כך שזו אינה מגיעה בצורה זהה לזוג המכשירים מבית החברות.

המכשיר הראשון ברשימה הוא ה-Xiaomi Mi A2 אשר הוכרז ביולי 2018 לפני כשנה וחצי, ונראה כי זה יהיה עדכון מערכת ההפעלה האחרון אותו המכשיר יקבל. הדגם המוזכר לעיל משתתף בפרויקט Android One, כך שעדכונים מהירים וממשק נקי לחלוטין מכל סממניה של שיאומי נמצאים כאן, בזמן שהעדכון עצמו מביא עמו את תיקוני האבטחה האחרונים לחודש דצמבר 2019 ושוקל 1.3 גיגה-בייט.

המכשיר השני ברשימה הוא ה-Galaxy Note 9 מבית סמסונג, וזה הוכרז בחודש אוגוסט 2018 האחרון, וגם כאן העדכון המוזכר צפוי להיות העדכון המשמעותי האחרון אותו המכשיר יקבל. את המכשיר קיבלנו לראשונה כשהוא מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו עם ממשק ה-Samsung Experience 9.5, כשזה עודכן לאנדרואיד 9 פאי עם ממשק המשתמש OneUI זמן מה לאחר מכן.

כעת, המכשיר מקבל את העדכון האחרון למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 אשר כוללת איתה את ממשק המשתמש הרענן OneUI 2.0. הממשק החדש כולל בתוכו שינויים עיצוביים כמו התאמה של המשטח הכולל לשימוש ביחד אחת עם הנגשת תפריטים והזזתם לחלק התחתון של המסך, הקטנת התראות קופצות כמו שיחה נכנסת, מצב כהה משופר ועוד.

במידה וברצונכם לשלוח דיווחים למערכת גאדג'טי ניתן לעשות זאת דרך המייל בכתובת tips@gadgety.co.il.

תודה לכל המדווחים!

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות