סוני חושפת טריילר ראשון לסרט "מורביוס" הערפד

מעט יותר משנתיים חלפו מאז סיפרנו לכם לראשונה על סרט הספין-אוף לדמותו של "מורביוס" (Morbuis), הערפד שהיה נבל לשעבר ואנטי-גיבור מהעולם של ספיידר-מן, וכעת, אחרי הצלחות נאות למדי בקופות ל"וונום" ושני סרטי "ספיידרמן" בכיכובו של טום הולנד, חושפים אולפני סוני טריילר ראשון לסרט "מורביוס" בכיכובו של ג'ארד ליטו (Jared Leto), שעורק מתפקיד הג'וקר ביקום הסינמטי של DC, היישר לדמות הספק-נבל-ספק-גיבור של מארוול.

מהטריילר ניתן להבין כי הסרט יציג בפנינו את סיפור המקור של מייקל מורביוס, שיעבור תהליך שיאפשר לו לרפא את מחלתו ועל הדרך לקבל גם כמה כוחות על, בהם כח ומהירות גדולים יותר, היכולת לאתר אנשים או חפצים באמצעות ביו-סונאר, כל זאת תחת החיסרון הגדול של הצורך בשתיית דם, ממש כמו אחרון הערפדים.

פרט לליטו, יככבו בסרט גם אדריה ארג'ונה (Adria Arjona) מ"פסיפיק רים: המרד" ו"בלש אמיתי", מאט סמית' (Matt Smith) מ"דוקטור הו" ו"הכתר", טייריס גיבסון (Tyrese Gibson) מסרטי "מהיר ועצבני" וג'ארד האריס (Jared Harris), שוודאי מוכר לרבים מכם שצפו בסדרה "צ'רנוביל".

פרט לשחקנים אלו נראה גם כמה שחקנים מוכרים נוספים שמביאים את הדמויות שלהם, בהם מייקל קיטון (Michael Keaton) ששב לגלם את דמותו מהסרט "ספיירדמן: השיבה הבייתה", אדריאן טומס, אותו תוכלו לראות גם לחטף בסוף הטריילר.

הסרט מורביוס צפוי להגיע לבתי הקולנוע בקיץ הקרוב, סביב יולי 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות