שלט גלקסי של סמסונג

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חלקים מהמפרט הטכני של ה-Galaxy A31 וה-Galaxy A41 נחשפים בהדלפה

מכשירי ה-Galaxy A החדשים של סמסונג לשנת 2020 החלו להיחשף עוד בסוף השנה הקודמת, כשדגם ה-Galaxy A51 אף הספיק להפוך להשקה הראשונה של החברה בישראל, וכעת נראה כי סמסונג מוכנה להמשיך בהשקת הסדרה החדשה, כשהדלפה חדשה חושפת פרטים מהמפרטים הטכניים של דגמי ה-Samsung Galaxy A41 וה-Galaxy A31.

ההדלפה הטרייה, שמקורה באתר Galaxyclub ההולנדי, חושפת פרטים אודות מערכי הצילום של זוג המכשירים, זאת לצד פרטים אודות הסוללה שתגיע עם דגם ה-A31 באופן מובנה. פרטים אלו מגיעים לאחר שכבר הספיקו להיחשף פרטים אודות נפחי האחסון של דגמי הגלקסי A31 וה-A41 בעבר.

עיקר הפרטים בהדלפה מדברים על דגם הגלקסי A31, אשר יתפוס את מקומו של ה-A30 מהשנה שעברה. סוללת המכשיר החדש צפויה לגדול באופן משמעותי, עם קיבולת של 4860mAh, זאת לעומת קיבולת של 4,000mAh של הדגם הקודם בסדרה. מערך הצילום צפוי להשתפר גם כן, עם מצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית ומצלמה נוספת לצילומי מאקרו שתשתמש בחיישן 5 מגה-פיקסל. בצד האחסון צפויה המכשיר לקבל שתי גרסאות, האחת עם 64 גיגה-בייט והשנייה עם 128 גיגה-בייט, זאת בניגוד לגרסאות 32 ו-64 גיגה-בייט שהוצעו עם דגם ה-A30.

דגם ה-Galaxy A30 הושק בישראל במרץ 2019 במחיר של 999 שקלים, ובמידה ותשמור הנציגות המקומית של סמסונג על מחיר זה, מדובר יהיה בשדרוגים נאים למדי ברף המחירים של מכשירי טלפון בעד 1,000 שקלים.

דגם הגלקסי A41 יתפוס את מקומו של הגלקסי A40 שהוצג בשנה שעברה, כאשר על פי ההדלפה החדשה יגיע דגם זה עם מצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית גם כן, זו תתפוס את מקומו של חיישן ה-16 מגה-פיקסל שהוצג בדגם מהשנה הקודמת. באשר לנפח האחסון שיגיע עם המכשיר, זה צפוי להסתכם ב-64 גיגה-בייט.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות