לוגו Huawei

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

רשמי: אלו מכשירי Huawei שיקבלו את עדכון אנדרואיד 10 בשווקים הבינלאומיים

על רקע סערת הסכמי הסחר בין סין לארצות הברית ובין ארצות הברית לוואווי (Huawei) בפרט, החברה הסינית ממשיכה להציג חזות קשוחה כלפי חוץ ומפרסמת את מפת הדרכים שלה לעדכון מכשיריה למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 בשווקים הבינלאומיים. את המפה הזו מפרסמת החברה במסגרת ההסכם שלה עם גוגל, אשר מספר על כך שהחברה רשאית לשלוח עדכוני תוכנה לכל המכשירים הקיימים כבר.

דרך הפרסום החדש וואווי מבשרת לנו כי היא עומדת לעדכן יותר מ-20 דגמים מכל הסדרות שבבעלותה בשווקים הבינלאומיים, זאת מספר חודשים לאחר שחשפה את מפת העדכונים המלאה שכללה יותר מ-30 מכשירים שיעודכנו בעיקר בשוק הסיני. בין היתר, נמצא מכשירי דגל כמו ה-Huawei P30 Pro ונגיע עד למכשירי ביניים כמו ה-Huawei Nova 4e.

את חלוקת העדכונים מבצעת החברה כשהיא מעידה כי ששת המכשירים הראשונים ברשימה יקבלו את העדכון החל מתחילת פברואר, בשעה ששאר המכשירים יעקבו אחריהם במהלך החודשים הקרובים.

על פי רשימתה של החברה, המכשירים אשר יקבלו את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 החל מחודש פברואר הקרוב הם:

  • Huawei P30 Pro
  • Huawei P30
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Huawei Mate 20
  • Huawei Mate 20 X
  • Huawei Nova 5T

זאת בנוסף לשאר המכשירים מהסדרות השונות אשר ייאלצו לחכות מעט יותר במטרה ליהנות מהעדכון, וברשימה הזו נמצא את המכשירים הבאים:

Huawei Mate 20 X 5GHuawei P Smart ZHuawei Nova 4eHuawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 20 RS Porsche DesignHuawei P Smart ProHuawei P20Huawei Mate 10 RS Porsche Design
Huawei P30 LiteHuawei P Smart+ 2019Huawei P20 ProHuawei Mate RS Porsche Design
Huawei Nova 4Huawei P Smart 2019Huawei Mate 10Huawei Mate 20 Lite

מעבר לכך, וואווי מדגישה כי מפת הדרכים הזו מתייחסת למכשירים אשר נרכשו מחוץ לסין בלבד, בשעה שמכשירים אשר נרכשו בתוך סין יקבלו את העדכון במועד אחר וסביר להניח שקרוב יותר. ממשק המשתמש החדש, אשר נקרא EMUI 10, מביא עמו מצב כהה (Dark Mode) הנפרס על המערכת כולה, אפשרויות לעיצוב מסך ה-Always on Display ועוד.

חלק מהמכשירים ברשימה, בהם דגמי ה-Huawei P30 וה-Mate 20, כבר החלו לקבל את העדכון בישראל, כאשר חלק מהמשתמשים נעזרים באפליקציית HiCare המגיעה עם המכשירים לצורך עדכון מהיר יותר על ידי הגדרת ארץ המוצא של המכשיר בשווקים שכבר החלו לקבל את העדכון, בהם רוסיה ומדינות באירופה.

מקורות
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות