רשמי: דגמי ה-Pocophone F2 וה-Xiaomi Mi 10 יוכרזו במהלך החודשיים הקרובים

שלט שיאומי

מספר ימים חלפו מאז שגילינו כי מותג הסלולר פוקופון (Pocophone) עובר לתפקד כעת כמותג עצמאי, כשברקע הדברים השמועות וההדלפות גילו לנו כיצד ייראה עיצובו של ה-Xiaomi Mi 10. בשלב זה, נשיא החברה לין בין (Lin Bin) אישר באופן רשמי כי מכשיר הדגל הבא מתוצרתה של שיאומי יוכרז ברבעון הנוכחי, זאת לאחר שבעבר אישר כי המכשיר יגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865.

בנוסף לכך, סיפר לנו הבכיר כי החברה הספיקה למכור מעל 427 מיליון מכשירים מתוצרתה המריצים את מערכות השבבים של קוואלקום, בשעה שה-Xiaomi Mi 10 יתמוך בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), יחד עם 10 מכשירים נוספים אשר יוכרזו במהלך השנה ויתמכו גם הם ברשת החדשה. עוד בגזרה הרשמית, אישר הנשיא כי שיאומי תמשיך להשתמש במערכות השבבים של קוואלקום במכשירי הדגל שלה, מה שמוריד מתחרות כמו מדיה-טק מהפרק.

מעבר לדברים הללו, מנמוהן צ'נדולו, מנהל בכיר במותג העצמאי והצעיר Poco העניק מספר ראיונות לגורמי המדיה, בהם סיפר מה יהיה עתידו של המותג ומתי יגיע ממשיך דרכו של ה-Pocophone F1. על פי דבריו, המותג אמור להשיק את ה-Pocophone F2 במהלך חודש מרץ הקרוב, בזמן שזה ימשיך להציע יחס מרשים של תמורה עבור עלות ולהעניק למשתמשיו את מערכות השבבים המתקדמות ביותר עם שילוב של זיכרון עבודה רב.

צ'נדולו הרחיב וגילה גם כי המותג מתכנן להרחיב את שורת המכירה שלו מעבר לשירותי האונליין ולפנות גם לקהל הנמצא בחנויות, כך שייתכן ובקרוב נשמע על פתיחתה של חנות ייעודית למכשירי הפוקופון. על מנת להמשיך ולייצר את המכשירים, המותג ימשיך להשתמש בפסי הייצור של שיאומי, זאת בנוסף ללקוחות אשר ירצו לממש את האחריות ויצטרכו לפנות לשיאומי עצמה ביחס זהה לרכישה של מכשיר הנמכר היישר על ידה.

Xiaomi Mi 10 – המפרט הטכני

במעבר לגזרת השמועות, כאן נגלה כי ה-Xiaomi Mi 10 עתיד להגיע עם מסך בגודל 6.5 אינץ', עם פאנל מסוג OLED, ברזולוציה שאינה ידועה ובקצב רענון של 90 הרץ. מתחת למכסה המנוע נמצא 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, יחד עם 128, 256 או 512 גיגה-בייט של נפח אחסון. את המערך כולו יריצו מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 עם ממשק המשתמש MIUI 11, כשמאחורי הקלעים תתמקם סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה בהספק של 48 וואט לדגם הרגיל ו-65 וואט לדגם הפרו.

לבסוף, מערך הצילום צפוי להיות מורכב מ-4 חיישנים צילום שונים, בשעה שהראשי מביניהם יגיע ברזולוציית 108 מגה פיקסל, השני ברזולוציית 48 מגה פיקסל, השלישי ברזולוציית 12 מגה פיקסל והאחרון ברזולוציית 8 מגה פיקסל. בשלב זה איננו יודעים פרטים נוספים על מפרטו של המכשיר או כיצד ייראה חלקו הקדמי, כך שנצטרך להמתין להגעת הדלפות נוספות עד להכרזת המכשירים ברבעון הנוכחי.

השוואת מפרטים