אנדרואיד 11 בדרך? כנס המפתחים Google I/O 2020 יפתח ב-12 במאי

כנס המפתחים Google I/O (תמונה: Google)

כנס המפתחים של גוגל הוא המקום בו המפתחים עבור הפלטפורמות השונות של החברה מתכנסים על מנת לשמוע על העדכונים האחרונים למערכות ההפעלה והפיתוחים החדשים של גוגל שנועדו לעזור להם בעבודת הפיתוח, אולם מידי שנה מנצלת גוגל את הבמה של הכנס על מנת להציג מוצרים חדשים גם לכלל הציבור. כעת מכריזה החברה באופן רשמי על התאריכים של כנס המפתחים Google I/O 2020, אלו נקבעו בין ה-12 ועד ה-14 במאי, 2020, בקליפורניה.

המוקד העיקרי של הכנס ככל הנראה יהיה סביב אנדרואיד 11 (Android 11), הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר כיום לטלפונים. את הגרסה החדשה של אנדרואיד צפויה גוגל לחשוף עוד קודם לכן, דרך גרסאות בטא שעשויות להגיע עוד בחודש מרץ 2020, אך בכנס המפתחים אנו צפויים לשמוע פרטים נרחבים יותר על העדכונים והתכונות החדשות שיגיעו יחד עם מערכת ההפעלה. ההשקה הרשמית של אנדרואיד 11 עבור הציבור הרחב, כמו כל שנה, תגיע לקראת סוף השנה, סביב חודש ספטמבר.

פרט לאנדרואיד, אנו צפויים לשמוע גם על העדכונים למערכות ההפעלה האחרות של החברה, הנוגעות לצד הטלוויזיה, השעונים, הרכב ועוד, וייתכן כי ניחשף גם למספר מוצרים חדשים. בשנה שעברה הכריזה גוגל על גרסה חדשה של העוזרת הקולית Google Assistant ועל רמקול ה-Nest Hub Max, וייתכן כי השנה תבחר החברה להציג מוצרים חדשים נוספים בתחום הרמקולים החכמים, ואנו מקווים לשמוע גם עדכונים בצד ה-Assistant הנוגעים לתמיכתה בשפה העברית.

Google Pixel 4a (תמונה: 91mobiles)

Google Pixel 4a (תמונה: 91mobiles)

מוצר נוסף שנחשף בכנס המפתחים בשנה שעברה היה סדרת הטלפונים המוזלת Google Pixel 3a, כך שאולי גם השנה נזכה לשמוע על דגם חדש בסדרה. פרטים אודות ה-Pixel 4a כבר הספיקו להיחשף דרך מספר שמועות, והעידו על מכשיר בעל מסך בגודל של כ-5.8 אינץ', עם חור המיועד עבור מצלמת הסלפי, מצלמה בודדת בגבו וחריץ בגודל 3.5 מ"מ להזנת אוזניות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות