ווסטרן דיגיטל משיקה את משפחת כונני WD_Black החיצוניים בישראל

כונן WD_Black P10 Game Drive (מקור WD)

יצרנית הכוננים הקשיחים ווסטרן דיגיטל (WD) השיקה את סדרת כונני ה-WD_Black החיצוניים שלה בישראל, בהם כונן ה-WD_Black P10 Game Drive שמגיע בנפח של עד 5TB וכונן ה-WD_Black D10 Game Drive בנפח של עד 12TB. הכוננים החדשים יהיו זמינים גם בגרסת Xbox One, המגיעה עם מנוי לשירות ה-Xbox Game Pass Ultimate של מיקרוסופט.

משפחת כונני ה-WD_Black החיצונית הושקה בשנה הקודמת במסגרת כנס הגיימינג Gamescom כתוספת לכונן ה-WD Black SN750 NVMe SSD הפנימי של החברה, המיועד לקהל שחקני המחשב והקונסולות המחפשים ביצועים גבוהים. זוג הכוננים החדש יגיע בצבע שחור לגמרי בגרסאות הרגילות ובתוספת צבע לבן בגרסאות ה-Xbox One היעודיות.

כונן ה-P10 יגיע בנפח של 2TB עד 5TB כשהוא משתמש בחיבור USB 3.2 Gen 1 במהירות של עד 140MB/s, ואילו כונן ה-D10 יהיה זמין בנפח של 8TB או 12TB במהירות של עד 250MB/s. בנוסף לגרסאות הרגילות של כונני ה-P10 ו-D10, חלק מהכוננים יהיו זמינים בגרסת Xbox One יעודית, שתגיע עם עד 3 חודשי חברות חינם בתוכנית Xbox Game Pass Ultimate, המאפשרת גישה ליותר מ-100 משחקים לקונסולת Xbox One ולמחשבים אישיים, כמו גם את תוכנית Xbox Gold Live.

לדברי Susan Park, סגנית נשיא לניהול מוצרים בתחום פתרונות התוכן ב-Western Digital:

אנו שומעים ללא הרף מגיימרים עד כמה מאתגרות אותם מגבלות הביצועים והקיבולת של המערכות הקיימות, המשפיעות על איכות חוויית המשחקים שלהם. אנחנו מסייעים ליצור מקום למשחקים עדכניים, בין אם הגיימר משחק כבר שנים ארוכות ובין אם הוא רק מתחיל את דרכו, ומעוניין ביתרונות הביצועים. התוספות החדשות לקו מוצרי WD Black מאפשרות לכל אדם – משחקן אחראי ועד לגיימר מושבע, לאגור מגוון רחב של משחקים, במקום אחד נגיש.

כונני ה-WD_Black החדשים זמינים למכירה ברשת באג בישראל, כאשר מחיר כונני ה-P10 יעמוד על החל מ-479 ש”ח לגרסת ה-2TB ועד 859 ש”ח לגרסת ה-Xbox בנפח 5TB. מחיר כונן ה-D10 בנפח 8TB יעמוד על 1099 ש”ח ו-1699 ש”ח לגרסת ה-Xbox בנפח 12TB.

בעוד ה-P10 ו-D10 זמינים בישראל, כונן WD_Black חיצוני אחד שיגיע ארצה רק בשלב מאוחר יותר הוא כונן ה-WD_Black P50, כונן SSD חיצוני בעל חיבור USB 3.2 gen 2×2 מהיר במיוחד המאפשר העברת מידע במהירות של עד 2000MB/s.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים