רמקול Galaxy Home Mini (מקור SlashGear)

סמסונג צפויה להשיק את רמקול ה-Galaxy Home Mini החכם ב-12.2

| יום שלישי, 4 בפברואר 2020, 19:03 | בית חכם

חברת סמסונג (Samsung) צפויה להשיק את רמקול ה-Galaxy Home Mini החכם, שיגיע עם העוזרת הקולית ביקסבי (Bixby), ב-12 בפברואר, יום לאחר אירוע ה-Unpacked 2020 בו יוצגו מכשירי ה-Galaxy S20 ו-Galaxy Z Flip, כך עולה מפרסום רשמי שעלה בעמוד הקוריאני של החברה, פרסום שהורד לאחר מכן.

רמקול ה-Galaxy Home Mini החדש הוצג לראשונה בתערוכת המפתחים SDC 19 (ר"ת Samsung Developer Conference) של סמסונג, שהתקיימה בחודש אוקטובר האחרון, כמתחרה ישיר של החברה ל-Nest Mini של גוגל ו-Echo Dot של אמזון. מדובר בגרסה מוקטנת של רמקול ה-Galaxy Home שהוכרז ב-2018, אך לא הושק עד היום.

בעוד אין פרטים רבים על הרמקול החדש של סמסונג, ידוע כי הוא מוגדר כרמקול AKG, מה שצפוי להיות מתורגם לאיכות שמע גבוהה במיוחד בעבור רמקול חכם "קטן", כשבנוסף, הרמקול ישלב משדר IR מובנה (IR blaster) שיאפשר הפעלה קולית של מכשירים "טיפשים" המשתמשים בשלטים רגילים.

רמקול ה-Galaxy Home Mini צפוי להיות זמין למכירה החל מה-12.2 בדרום קוריאה במחיר של כ~83 דולר.

ה-Galaxy Home Mini יגיע לשוק עוד לפני ה-Galaxy Home, כאשר השאלה הגדולה ביותר שנשאלת היא כיצד השוק יקבל את הרמקול החכם שמופעל על ידי העוזרת הקולית של סמסונג, ביקסבי, שלא זכתה להצלחה רבה יחסית לעוזרות הקוליות של גוגל ואמזון.

מקורות
sammobile
slashgear
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות