חיישן צילום ISOCELL Bright HM1 (מקור סמסונג)

סמסונג חושפת פרטים אודות חיישן צילום ה-108 מגה-פיקסל של ה-Galaxy S20 Ultra

| יום חמישי, 13 בפברואר 2020, 13:30 | סלולר

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על חיישן הצילום ISOCELL Bright HM1, שמגיע ברזולוציית 108 מגה-פיקסל כחלק מסדרת חיישני ה-0.8μm (מיקרו-מטר) של החברה, כאשר ניתן יהיה למצוא אותו במכשיר ה-Galaxy S20 Ultra החדש שהוכרז השבוע.

בעוד לא מדובר על חיישן ה-108 מגה-פיקסל הראשון של סמסונג, תואר השמור לחיישן ה-ISOCELL Bright HMX, החברה עוברת להשתמש בטכנולוגיית הנונה-סל (Nonacell) המשלבת 9 פיקסלים ל-1, לעומת טכנולוגיית הטטרה-סל (Tetracell) המשלבת 4 פיקסלים ל-1 בחיישן ה-HMX, כאשר שני החיישנים משתמשים בטכנולוגיית ה-ISOCELL Plus.

החיישן החדש מגיע בגודל של 1/1.33 אינץ’ עם פיקסלים בגודל 0.8μm (מיקרו-מטר) המאפשרים לחיישן לקלוט הרבה יותר אור בתנאי תאורה נמוכים, ולייצר תמונות בהירות יותר ברזולוציית 12 מגה-פיקסל על ידי דימוי 9 פיקסלים קרובים לפיקסל אחד בגודל 2.4μm. בנוסף, סמסונג שילבה בחיישן טכנולוגיית Smart-ISO המשנה את רגישות הצילום באופן אוטומטי בהתאם לתנאי הצילום. בצד הוידאו, החיישן יתמוך בצילום וידאו של עד 8K ב-24FPS.

טכנולוגיית ה-Nonacell (מקור סמסונג)

בזכות כמות הפיקסלים העצומה של ה-HM1 החיישן יאפשר לבצע זום דיגיטלי של x3 ברזולוציית 12 מגה-פיקסל ללא ירידה באיכות התמונה, בזכות הטכנולוגיה המוטמעת בחיישן המבצעת את הפעולה בחיישן עצמו ללא שימוש במעבד המכשיר הסלולרי.

חיישן ה-ISOCELL Bright HM1 נמצא כיום בייצור המוני והוא מגיע לראשונה במכשיר ה-Galaxy S20 Ultra וצפוי להיות משולב במכשירים נוספים בהמשך.

הבשורה האמיתית בחיישן ה-HM1 היא טכנולוגיית ה-Nonacell המשלבת 9 פיקסלים והיכולת לבצע זום הדיגיטלי של עד פי 100 ב-S20 Ultra.

מקורות
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות