המשחק Half-Life Alyx יגיע ב-23 במרץ

לאחר שהיה כבר ידוע כי Half Life: Alyx יגיע בחודש מרץ, חברת Valve חושפת כעת את תאריך ההשקה הסופי של המשחק: 23 במרץ. החברה כבר הודיעה כי לא צפויים עיכובים בהשקת המשחק (משחקי Half Life הקודמים סבלו מאיחורים משמעותיים ובעיות מורכבות טרם ההשקה). ההודעה פורסמה בחשבון ה-Twitter הרשמי של החברה, אליה צורפו גם כמה תמונות מהמשחק.

משחקי Half Life הקודמים הציגו חידושים משמעותיים שהיו, ברובם, קפיצת מדרגה עבור ז'אנר ה-First Person Shooter. בין אם מדובר בעלילה של המשחק (בתקופה בה עלילה היתה פרט שולי במשחקים ותו לא), או בין אם מדובר בהתקדמות טכנית מרשימה כמו ה-Gravity Gun ויכולות האנימציה של פני הדמויות, המשחקים בסדרה בדרך כלל סיפקו לנו הצצה מוקדמת לעתיד התעשיה שנים קדימה.

עדיין לא שיחקנו ב-Half Life: Alyx, אולם ישנו סיכוי שגם כעת Valve תלמד אותנו איך צריכים להיראות המשחקים שלנו מעתה והלאה – והפעם, בתחום המציאות המדומה. Half Life: Alyx יהיה משחק מציאות מדומה (בלבד), אותו ניתן לשחק רק באמצעות משקפי מציאות מדומה כמו ה-Oculus Rift או ה-Index של חברת Valve עצמה. אלו שרוכשים את ה-Index, דרך אגב, יקבלו את המשחק במתנה.

כפי שניתן להבין משמו, Half Life: Alyx יתמקד בדמותה של אליקס – אותה הכרנו ב-Half Life 2. לטענת המפתחים, המשחק כולו תוכנן עבור מציאות מדומה, ומהסרטונים ששוחררו עד כה נראה כי החברה אכן התאמצה לספק חוויה מלאה וחדשנית עבור חובשי המשקפיים. האם Alyx יהפוך להיות הזרז שירים את נישת המציאות המדומה לגבהים חדשים? נגלה ב-23 במרץ. בינתיים, Valve שיחררה בחינם את משחקי Half Life הקודמים לזמן מוגבל, כדי שיהיה לנו קל יותר לחזור לעניינים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות