הוכרז: Baldur's Gate 3 יגיע ל-Early Access עוד השנה

במהלך כנס הצעצועים בניו יורק, New York Toy Fair, נחשף כי המשחק Baldur's Gate 3 המצופה יגיע ל-Early Access עוד השנה. Baldur's Gate 3 הוכרז בשנה שעברה, אז נמסר גם כי המשחק יתבסס על מערכת D&D 5. המשחק מפותח על ידי חברת Larian Studios, המוכרת בשל משחקי התפקידים מסדרת Divinity שזכו לתשבוחות.

משחקי Early Access מאפשרים לשחקנים להתנסות במשחק בטרם הושלמה העבודה. כפועל יוצא, לעתים קרובות משחקי Early Access מגיעים עם באגים, בעיות יציבות, תוכן שאינו גמור וחוסרים למיניהם. עם זאת, חלק מהמשחקים מגיעים ל-Early Access במצב גמור יחסית ומספקים הצצה טובה למשחק שעומד לצאת, אם לא את החוויה כולה. חברת Larian כבר השתמשה ב-Early Access עת הוציאה את משחק המופת שלה, Divinity: Original Sin 2.

Baldur's Gate היא אחת מסדרות משחקי התפקידים המוכרות בתעשיית המשחקים. כותרי הסדרה זכו לפופולאריות רבה, שהפתיעה גם את המפתחים, בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000. משחקי התפקידים בסדרה הציגו עולם עשיר לצד משחקיות עמוקה בזמן אמת, עם האפשרות לעצור את המשחק בכל עת על מנת לשלוט בפעולות הדמויות השונות. הדבר איפשר לשחקנים להשתמש בטקטיקה מחושבת במהלך הקרבות הקשים. יתר על כן, המשחקים הכירו לשחקנים רבים את הדמויות הצבעוניות והעולם של "הממלכות הנשכחות".

הסיבה שהכרזה זו הגיעה דווקא מיריד צעצועים נעוצה בבעלות על המותג. המשחק הוזכר במהלך אירוע של Hasbro, הבעלים של חברת Wizards of the Coast. זו בתורה מחזיקה בבעלות על "הממלכות הנשכחות" בהן מתרחש המשחק. Wizards of the Coast נתנה ל-Larian את הרישיון ליצור משחק חדש בסדרת Baldur's Gate.

לאחר ההצלחה של החברה ב-2019, שחלק גדול ממנה מגיע מהמשחק Magic the Gatherig: Arena, חברת Wizards of the Coast הולכת לצלול עמוק יותר לתחום משחקי המחשב. החברה הקימה לאחרונה סטודיו משחקים חדש בשם Archetype Entertainment שאליו גייסה כבר מפתחים וותיקים, חלקם עבדו ב-BioWare בעברם. הסטודיו החדש התחיל כבר לעבוד על פרויקט מדע-בדיוני שלא הוכרז עדיין. במהלך האירוע נמסר כי Hasbro מתכננת להביא לשוק משחק תפקידים חדש בכל שנה, עד שנת 2025 לפחות.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות