היום יושק Warzone – משחק הבאטל-רויאל החינמי של Call of Duty

לאחר תקופה של שמועות, חלקן מפורטות למדי, אקטיביז'ן סוף סוף מוכנה לחשוף את Warzone באופן רשמי. מצב הבאטל-רויאל המהיר, שנגזר ממשחק הפעולה הפופולארי Call of Duty, יגיע הערב (ג', 10.3.2020) למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One. בדומה לכותרים רבים בז'אנר הבאטל-רויאל גם Warzone ישתמש במודל Free-to-play, כך שתוכלו לשחק עם חבריכם ללא תשלום.

Warzone יוצא היום בשעה תשע בערב לפי שעון ישראל. אם רכשתם את המשחק Modern Warfare, אקטיביז'ן תאפשר לכם להתחיל לשחק מוקדם יותר, כבר בשעה חמש אחר הצהריים. Warzone יאפשר לכם לשחק עם חברים על מכשירים שונים (Cross-platform), ומי שרכש בעבר את Modern Warfare ימצא ב-Warzone את כל הפריטים שצבר, כמו דמויות שפתחתם, כלי נשק ופריטים קוסמטיים.

מבחינת משחקיות, Warzone מציע את מצב הבאטל-רויאל הקלאסי, בו עלינו לשרוד במפה גדולה מול מספר גבוה של שחקנים, כאשר שטח המשחק הולך ומצטמצם. ב-Warzone ניכנס לקרבות של 150 משתתפים. ניתן יהיה לשחק בצוותים של עד שלושה שחקנים. מצב משחק נוסף, ששמו Plunder, שם דגש רב יותר על איסוף כסף ועל משחק משימתי, בדמות "חוזים" שיש להשלים ברחבי המפה.

כמו במשחקים אחרים, Warzone יאפשר לנו להחיות חברי צוות שנהרגו, אם יש לנו מספיק כסף כדי לרכוש את האפשרות – אך במקרה ונהרגתם בשלב מוקדם במשחק, במקום להיזרק מהמערכה תוכלו להילחם על חייכם ואולי להציל את עצמכם. המשחק זורק אתכם ל"גולאג", כלא קטנטן שבו תילחמו מול שחקן אחר. מעליכם, במרפסת, יכול לעמוד שחקן נוסף, הממתין לתורו להילחם בגולאג. הצופה יוכל גם לזרוק אבנים על אלו שנלחמים, ובכך לעזור (או להפריע) מהצד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות