האלמנה השחורה מקבלת טריילר אחרון ועמוס באקשן

אחרי 7 סרטים בהם השתתפה כחלק מהיקום הסינמטי של מארוול מגיע תורה של "האלמנה השחורה" (Black Widow) לקבל סרט עצמאי משלה, בו ייחשף סיפור המקור של סוכנת ש.י.ל.ד והנוקמת נטשה רומונוב. סקרלט ג'והנסון תחזור לגלם את דמותה של האלמנה השחורה זו פעם נוספת ובטריילר חדש, והאחרון שמתפרסם לפני יציאת הסרט, אנו מקבלים הצצה לסיפור, לדמויות וללא מעט אקשן.

בטריילר החדש אנו מקבלים רמזים לשילובו של סיפור המקור של נטשה עם אזכור "החדר האדום" (Red Room), המקום בו אומנה מי שלימים תהפוך לאחת מהסוכנות הבכירות של ארגון ש.י.ל.ד ולחלק מרכזי מצוות הנוקמים. "החדר האדום" זכה לאזכור קודם בסרט "הנוקמים: עידן אולטרון", עת קיבלנו הצצה קטנה לעברה של נטשה בצעירותה, כשהיא מאומנת על ידי ארגון סובייטי יחד עם ילדות נוספות כדי שתהפוך להיות סוכנת חשאית והמתנקשת שלימים תיקרא "האלמנה השחורה".

הנבל המרכזי בסרט האלמנה השחורה, כפי שמתפרש מהטריילר האחרון, יהיה טאסקמאסטר (Taskmaster), המוכר מספרי הקומיקס גם בשם טוני מאסטרס. בטריילר ניתן לראות את טאסקמאסטר מופיע עם מגן המזכיר רבות את המגן של קפטן אמריקה. כוחותיו של טאסקמאסטר בספרי הקומיקס עשויים להסביר את השימוש במגן זה, שכן בין כוחותיו נמצאת היכולת לחקות במדויק את סנגנון הקרב של יריביו, אחד מהם הוא קפטן אמריקה. יש לכך, כמובן, גם הסברים נוספים בספרי הקומיקס, ואתם מוזמנים לקרוא על כך יותר כאן וכאן.

אל נטשה (ג'והנסון) יצטרפו בסרט מספר דמויות תומכות מעברה, בהן ילנה בלובה בגילומה של פלורנס פיו ("נשים קטנות"), גם היא הייתה האלמנה השחורה בספרי הקומיקס, מלינה ווסטוקוף \ איירון מיידן, אותה מגלמת רייצ'ל וייס ("המועדפת", סרטי "המומיה") ואלכסיי שוסטקוב \ השומר האדום בגילומו של דיוויד הארבור ("דברים מוזרים").

הסרט "האלמנה השחורה" יגיע לבתי הקולנוע בישראל ביום חמישי, ה-30.4.2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות