לוגו אפל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: אפל תחשוף את ה-iPhone 9 Plus לצד האייפון הקומפקטי

זו היא אינה הפעם הראשונה בה אנחנו שומעים כי אפל עובדת על מכשיר קומפקטי אשר יחליף את דגם ה-iPhone 8 או את דגם ה-iPhone SE, אך כעת אנחנו מגלים כי לצד הגעתו של מכשיר חדש אשר יחליף את אחד הדגמים המוזכרים לעיל, החברה עובדת גם על גרסתו הגדולה של המכשיר. חשוב להדגיש כי בשלב זה איננו יודעים כיצד ייקרא המכשיר, כך שייתכן שזה כלל לא ייקרא אייפון 9 או אייפון 9 פלוס, אלא יגיע תחת שם אחר לחלוטין.

על פי הדיווח האחרון בנושא, אפל מתכננת להציג מכשיר בעל מסך גדול יותר לצד האייפון 9 המתוכנן, וזה כנראה ייקרא אייפון 9 פלוס ויגיע עם מסך בגודל 5.5 אינץ', בדומה לאייפון 8 פלוס. בנוסף לכך, זוג המכשירים החדשים אשר ייחשפו באירוע הקרוב עתידים לכלול את מערכת השבבים העוצמתית A13 Bionic הנמצאת בסדרת האייפון 11, זאת על מנת למשוך יותר רוכשים שאינם מעוניינים ברכישת הסדרה הגבוהה אלא בדגם זול יותר.

כידוע לנו, דגם האייפון 9 המדובר עתיד להגיע עם חזית המזכירה בעיצובה את מכשיר האייפון 8, כששוליים גדולים מקיפים את המסך וכפתור בית בעל תמיכה ב-Touch ID לפתיחה מהירה של הנעילה נמצא בתחתית. באופן דומה, נראה כי גם דגם האייפון 9 פלוס יגיע עם כפתור הבית המוכר לנו מאז סדרת האייפון 7 שאינו ניתן ללחיצה אמיתית, וזה יתמוך בשירות ה-Apple Pay לתשלום באמצעות האייפון.

עקב כך שזוג המכשירים מזכירים במיוחד את דגמי האייפון 8 והאייפון 8 פלוס, הדבר מותיר אותנו בספק מה יעלה בגורלו של ממשיך דורו של דגם ה-iPhone SE אשר כנראה לא יזכה פעם נוספת להגעה מחדש אל הקהל חובבי הסמארטפונים הקטנים. כך או כך, נצטרך לחכות לאירוע האביב של החברה שם כנראה נפגוש גם דגמי iPad Pro חדשים ב-4 גרסאות שונות, עם גדלי מסך של 11 ו-12.9 אינץ' ומערך צילום משולש.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות