גוגל מוסיפה את אפשרות התמלול ל-Google Translate באופן רשמי

לוגו Hey Google צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת גוגל (Google) הכריזה רשמית על הוספת אפשרות תמלול חדשה לאפליקציית התרגום Google Translate של החברה, אפשרות שתאפשר לבצע תמלול חי של קול לטקסט בין 8 שפות שונות. כרגיל, עברית היא לא חלק מאותן 8 שפות.

אפשרות התמלול (transcribe) החדשה מחליפה למעשה את אפשרות ה-Live Transcribe הקודמת של החברה שהוצגה לפני כשנה כבטא בלבד, כאשר השלב הבא צפוי להביא איתו את האפשרות החדשה אל תוך חייגן הגוגל המובנה, שיאפשר תמלול של שיחות, זאת לפי מידע מוקדם יותר שאותר בקוד החייגן Google Phone בגרסה 44.

על מנת לבצע את התמלול באפליקציה יש צורך ללחוץ על כפתור ה-Transcribe החדש ולבחור בשילוב בין 8 השפות בהן התוכנה תומכת נכון לעכשיו, הכוללת: אנגלית, צרפתית, גרמנית, הינדית, פורטוגזית, רוסית, ספרדית ותאילנדית. באפליקציה עצמה ניתן לכוון את גודל הטקסט וצבע הרקע לקריאה נוחה יותר של הטקסט המתורגם.

אפשרות התמלול ב-Google Translate (מקור גוגל)

אפשרות התמלול החדשה זמינה בגרסה האחרונה של אפליקציית Google Translate, כאשר בשלב הראשוני היא תהיה זמינה רק בגרסת האנדרואיד של האפליקציה, עם השקה מאוחרת יותר גם למכשירי iOS.

אפליקציית Google Translate נחשבת מזה מספר שנים כאחד מפתרונות התרגום הנוחים ביותר למשתמשים, כאשר החברה משדרגת באופן תדיר את הפיצ’רים השונים באפלקיציה, אליהם תתווסף עכשיו גם אפשרות התמלול, שנועדה לתמלול שיחות ארוכות ומתבססת על עיבוד אודיו בענן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים