האינטרנט חוגג על בקר ה-DualSense של ה-PlayStation 5

בקר ה-DualSense החדש שישמש אותנו למשחקים ב-PlayStation 5 נחשף, ושלח את הגולשים באינטרנט להציף אותנו בשלל בדיחות על חשבון סוני, רעיונות לעיצובים נוספים ותמונות מכל הבא ליד. בזמן חשיפת הבקר ניסתה סוני להדגיש את האפשרויות המתקדמות של ה-DualSense, אך ללא הועיל – הגולשים בינתיים מתייחסים בעיקר לעיצוב, שלכל הפחות ניתן לומר עליו כי הוא שונה מבקר ה-DualShock אליו התרגלנו עד כה.

בין היתר, נראה כי הבקר הזכיר לכמה מהגולשים מכשיר שלובש גופיה. חלק מהמגיבים לקחו את הרעיון צעד נוסף וסיפקו ציורים המתארים דמויות המנסות ללבוש את הגופיה השחורה. עם זאת, אין ספק כי התגובות המוצלחות ביותר הגיעו דווקא מהשוואות מצחיקות לסדרות וסרטים מוכרים.

מלבד הרפרנסים המצחיקים ואינספור הבדיחות, חלק מהגולשים גם הלינו כי הבקר דומה מדי לבקר השליטה של Xbox. לא בהכרח מדובר בדמיון רע, היות ובקר השליטה של Xbox נחשב לנוח מאוד, אך בכל זאת ייתכן וה-DualSense צריך להיבדל במידה מסוימת מהתחרות, ולכן צצו ברשת גם שלל הצעות לעיצובים נוספים הכוללים צבעים נוספים, מדבקות וציורים אותם הגולשים היו רוצים לראות על גבי הבקר.

אין ספק כי סוני תציע עיצובים נוספים עבור בקר ה-DualSense בהמשך הדרך, כפי שעשתה עד כה. מלבד העיצובים הרשמיים שיגיעו בעתיד, צפוי גם כי חברות צד ג' שונות יציעו למכירה ערכות עיצוב לבקר, כמו מדבקות וכיסויים. הגולשים כבר העלו כמה רעיונות מוצלחים. בשנים האחרונות התרגלנו לראות עוד ועוד בקרי שליטה בעיצובים יוצאי דופן, חלקם מגיעים במהדורות מוגבלות כחלק מהשקה של משחק, למשל.

באשר ל-PlayStation 5 המצופה, אנו עדיין לא יודעים מתי בדיוק המכשיר יגיע לחנויות, והאם למשבר הקורונה העולמי תהיה השפעה על השקת הקונסולה. סוני ממשיכה לחשוף פרטים אודות המכשיר בקצב קבוע, כך שניתן לקוות שאנו על המסלול להשקה לקראת תקופת החגים, בסביבות הסתיו הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות