הוכרזו: RAZER | Pokémon Pikachu – אוזניות TWS פוקימון

אוזניות Razer Pikachu (מקור Tmall)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על אוזניות TWS ייחודיות לשוק הסיני בשיתוף פעולה עם מותג פוקימון (Pokémon), אוזניות ה-RAZER | Pokémon Pikachu TWS. מדובר בגרסה מיוחדת של אוזניות ה-TWS של החברה המגיעות בעיצוב פיקאצ׳ו (Pikachu) צהוב כאשר מארז הטעינה שלהן מעוצב כפוקדור (Poké Ball).

מדובר למעשה על גרסה מיוחדת של אוזניות ה-Razer Hammerhead TWS של החברה שהוכרזו ב-2019, כאשר האוזניות עצמן מגיעות בצבע צהוב עם צללית הגב של פיקאצ׳ו בחלק העליון שלהן במקום הלוגו של רייזר ואילו מארז הטעינה של ה-Hammerhead הוחלף לגמרי בפוקדור בצבע האדום ולבן המוכר, כאשר בחלקו הקדמי ניתן למצוא לד הנותן אינדיקציה למצב הסוללה.

האוזניות עצמן מגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4 ומשתמשות בדרייברי 13 מ”מ מותאמים של רייזר לאודיו איכותי במיוחד, כאשר זמן השימוש בהן עומד על 3 שעות בטעינה בודדת ועד 15 שעות שימוש נוספות באמצעות מארז הטעינה שלהן.

אוזניות Razer Pikachu (מקור Tmall)

אוזניות ה-RAZER | Pokémon Pikachu החדשות יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-16 לאפריל במחיר של 999 יואן, כ~507 ש”ח.

חברת רייזר הצליחה בצעד קטן ופשוט למדי ליצור את האוזניות הכי מפתות כיום בשוק, מבלי קשר לאיכות האודיו שלהן (שאמורה להיות טובה) אין אדם אחד שאני מכיר שלא ירצה להחזיק זוג אוזניות פיקאצ’ו בפוקדור בתיק שלו, גם אם זמן הסוללה של 3 שעות בלבד נחשב היום כנמוך יחסית.

השוואת מפרטים