חיישן ה-3D Sonic Max (מקור קוואלקום)

קוואלקום מכריזה על שיתוף פעולה עם BOE הסינית

| יום שני, 20 באפריל 2020, 16:04 | טכנולוגיה, סלולר

חברת קוואלקום (Qualcomm) הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת BOE Technology הסינית, אחת מיצרניות מסכי ה-LCD ו-OLED הגדולות בעולם, על מנת לשלב את חיישני זיהוי טביעת האצבע 3D Sonic של החברה במסכי BOE. שיתוף הפעולה לא יוגבל רק לתחום זה ויכלול תחומים נוספים.

אחד מהפיתוחים הראשונים בהם החברות ישתפו פעולה, הוא פיתוח מסך OLED גמיש שישלב את חיישן ה-3D Sonic של קוואלקום באופן מובננ. הדבר יאפשר ל-BOE להציע מוצר שלם ליצרני הסלולר ולהימנע מהצורך בפיתוח או קניה עצמאית של חיישנים מקוואלקום, מה שצפוי להגדיל את כמות המכשירים בעלי חיישן מובנה במסך עצמו.

לפי המידע הרשמי, שיתוף הפעולה בין החברות לא יסתכם רק בתחום המסכים וחיישני טביעת האצבע, ויכלול גם פיתוחים משולבים בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) ותחום “המציאות  המורחבת” XR (ר”ת Extended Reality), המשלבת מציאות רבודה AR (ר”ת Augmented Reality), מציאות מדומה VR (ר”ת Virtual Reality) ומציאות משולבת MR (ר”ת Mixed Reality).

מכשירים ראשונים שיגיעו עם מסכי BOE וחיישני טביעת אצבע משולבים של קוואלקום צפויים להגיע במהלך החציון השני של 2020.

שיתוף הפעולה בין קוואלקום ו-BOE נראה כצעד טבעי בעבור קוואלקום, המעוניינת להרחיב את נתח השוק של הטכנולוגיה שלה, כאשר היא חוברת לאחת מענקיות תחום המסכים שתוכל לסייע לה לשלב את הטכנולוגיה שפיתחה ביותר מכשירים בשוק.

מקורות
qualcomm
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות