טלגרם חוגגת 400 מיליון משתמשים – מתכננת להוסיף שיחות וידאו קבוצתיות

טלגרם חוגגת 400 מיליון משתמשים (מקור טלגרם)

חברת טלגרם (Telegram) חוגגת 400 מיליון משתמשים ומכריזה על פיצ’רים חדשים באפליקציה, בנוסף להבטחה להוסיף בהמשך השנה אפשרות לביצוע שיחות וידאו מרובות משתתפים, כאשר החברה למעשה מצטרפת למגמה העולמית לעבור לקיום שיחות וידאו מרובות משתתפים.

עם קצב גידול רשמי של לפחות 1.5 מיליון משתמשים ביום, טלגרם מצליחה להוסיף 100 מיליון משתמשים לעומת השנה הקודמת ולהכפיל את כמות המשתמשים לעומת שנת 2018. לאחרונה הצגנו בפניכם 7 סיבות מדוע לעבור מוואטסאפ לטלגרם, כשהחברה ממשיכה להוסיף פיצ’רים באופן קבוע עם עדכון לגרסת הטלגרם למחשבי המק על מנת לתמוך בעדכונים האחרונים.

בנוסף להבטחה להוסיף שיחות וידאו בהמשך, החברה הוסיפה מספר פי’צרים שימושיים לאפליקציה הכוללים שיפורים למערכת החידונים באפליקציה דרך בוט ה-[email protected], המאפשרים לו להיות כלי חינוכי יותר לשימוש כפתרון למידה מרחוק כשהחברה מתכננת לתרום 400 אלף אירו למפתחי מבחני חינוך מקוריים במערכת החדשה.

שיפור שימושי נוסף מגיע בדמות מערכת חדשה להוסיף קבצים מצורפים לשיחות, כאשר החברה משנה את התפריט הקודם לסרגל אפשרויות מורחב הנותן גישה ישירה לאפשרויות השונות ללא צורך בפתיחת חלונות נוספים. בנוסף, ניתן למצוא את פי’צר ה”קליעה למטרה” החדש שמתווסף לאמוג’י 🎯, באופן דומה להטלת הקוביה שנוספה בעדכון הקודם. במידה ושולחים את האמוג’י הקליעה למטרה תוצג אנימציית זריקת חץ למטרה שיפגע באופן רנדומלי במטרה.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

  1. הורידו את אפליקציית טלגרם (לחצו על הקישור המתאים) – iOS \ אנדרואיד \ Windows Phone \ MacOS \ Windows PC \ Linux
  2. הירשמו לטלגרם.
  3. לחצו על הקישור הבא להצטרפות לקבוצת הדיונים: https://t.me/GadgetySocial
  4. לחצו על הקישור הבא להצטרפות לעדכוני חדשות בלבד: https://t.me/realgadgety

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים